Już nas opuszczasz?

A zapoznałeś się z naszymi podpowiedziami dotyczącymi skutecznego prowadzenia biznesu w sieci? Jeśli nie - kliknij koniecznie: PRO TIP! Zyskaj cenną wiedzę oraz dostęp do sprawdzonych narzędzi i rozwiązań.

WSKAZÓWKI OD Hi DESIGN
POZNAJ "PRO TIP"

Umów konsultację online!

Pierwsza konsultacja o 33% taniej! Nie możesz przegapić takiej oferty! Jeden na jeden z naszym specjalistą pozwoli Ci zaoszczędzić nie tylko mnóstwo stresów i frustracji - unikniesz kosztownych błędów "Janusza".

KONSULTACJE ON-LINE
rezerwuj TERMIN

45,00 

HOSTING WORDPRESS WP LITE (2 domeny)

Kluczowe parametry usługi:

 • 20GB SSD NVMe
 • 2 Strony WordPress
 • 2 Core vCPU
 • 4GB Pamięci Operacyjnej
 • Dowolna ilość kont email
 • Transfer bez limitu
 • Narzędzia WordPress
 • Audyt bezpieczeństwa strony
Korzystając z oferty Hi DESIGN zyskujesz mi.in:
 • Najwyższą jakość usług dla biznesu.
 • Gwarancję satysfakcji albo zwrot pieniędzy.
 • Bezpieczne, szyfrowane metody płatności:
bezpieczne metody płatności zapewniają przelewy24
Kategorie: , Tag:
Cenisz nasze produkty oraz usługi? Poleć ofertę Hi DESIGN znajomym:

HOSTING WORDPRESS WP LITE 2 domeny

“Hosting WordPress WP LITE 2 domeny” to specjalna usługa hostingowa, zaprojektowana z myślą o zapewnieniu optymalnych warunków dla dwóch stron internetowych opartych na tej popularnej platformie. Hosting WordPress oferuje specjalne narzędzia i funkcje, które ułatwiają zarządzanie stroną internetową i jej treścią, a także poprawiają jej wydajność oraz bezpieczeństwo.

Do najważniejszych funkcji hostingu WordPress należą:

 1. Automatyczne aktualizacje WordPressa – system automatycznie aktualizuje WordPressa do najnowszej wersji, co zapewnia optymalną wydajność i bezpieczeństwo.
 2. Szybkość ładowania strony – dzięki wykorzystaniu szybkich serwerów i optymalizacji konfiguracji, hosting WordPress zapewnia szybkie ładowanie stron internetowych, co korzystnie wpływa na pozycjonowanie w wyszukiwarkach oraz zadowolenie użytkowników.
 3. Bezpieczeństwo – dedykowany hosting WordPress chroni stronę internetową przed atakami hakerskimi i złośliwym oprogramowaniem, dzięki zastosowaniu odpowiednich narzędzi i zabezpieczeń.
 4. Automatyczne backupy – system regularnie tworzy kopie zapasowe strony internetowej, co zapewnia ochronę przed utratą danych.
 5. Obsługa techniczna – hosting WordPress zapewnia pomoc techniczną, w razie jakichkolwiek problemów związanych z działaniem strony internetowej.

 


ekspert ds marketingu Sebastian Siwy agencja kreatywna Wrocław

Polecam te usługi hostingowe świadomym przedsiębiorcom.

Sebastian Siwy


 

Jeśli prowadzisz stronę internetową opartą na WordPressie, to hosting WordPress jest idealnym wyborem dla Ciebie. Dzięki niemu możesz być pewny, że Twoja strona działa szybko, bezpiecznie i stabilnie, a Ty skupiasz się na rozwijaniu swojej działalności online.

 

z cyklu pro tip od hi design agencja kreatywna Wrocław
kwestie organizacyjne:

Po kliknięciu w żółty przycisk zostaniesz przekierowany bezpośrednio do naszego partnera, firmy Did HOST – i tam dopełnisz wszelkich formalności. Zapewniamy pomoc we wdrożeniu – gwarantujemy 100% zadowolenia.

 

 

 

Potrzebujesz więcej miejsca, aby dodać kolejne strony internetowe – sprawdź większy plan TUTAJ.

 


 

Hi DESIGN - tworzymy rozwiązania, które czynią różnicę.

HOSTING WORDPRESS WP LITE 2 domeny
HOSTING WORDPRESS WP LITE 2 domeny

45,00 

Wypełnij formularz i zamów