Jak poprawić widoczność

wizytówki Google w 2023r.?

PRO TIP dla ŚWIADOMYCH PRZEDSIĘBIORCÓW: KATALOG N.A.P. 2023!

Postaw na aktualny katalog NAP

i pozostaw w tyle swoją bezpośrednią konkurencję!

Wydajesz setki (tysiące?) złotych na pozycjonowanie www – ale masz poczucie, że wyrzucasz je w błoto? A czy wiesz o tym, że wypozycjonowanie wizytówki firmowej na Google jest zdecydowanie łatwiejsze od strony internetowej?

Nie wiedziałeś? To już wiesz! Na szczęście nie jest za późno i wciąż możesz to zmienić! Serio. Mamy na to sprytne rozwiązanie – zamów i wykorzystaj aktualny Katalog N.A.P. 2023!

Katalog nap 2023 rok
Katalog nap 2023
Katalog nap 2023 r

Czym jest N.A.P.?

Termin N.A.P., czyli: Name, Address, Phone, odnosi się do podstawowych informacji o firmie, które można znaleźć w licznych katalogach firm.

Otóż te wirtualne katalogi przedsiębiorstw są często wykorzystywane jako narzędzie marketingowe, ponieważ umożliwiają firmom dotarcie do potencjalnych klientów.

Proponujemy jednak znacznie więcej – wykorzystaj bazy N.A.P.

w celu podbicia pozycji swojej wizytówki w Google.

Audyt SEO strony www wrocław
Prowadzisz lokalny biznes?

Więc masz już wizytówkę firmową Google, prawda? Jeśli jakimś cudem jeszcze nie – załóż koniecznie! Jest to specjalny panel, który pojawia się w wynikach wyszukiwania Google w momencie, gdy użytkownik szuka informacji o danej firmie lub produktach/usługach. W wizytówce firmowej Google można znaleźć podstawowe informacje o firmie, takie jak nazwa, adres i numer telefonu, a także opinie klientów, godziny otwarcia, zdjęcia, linki do strony internetowej i wiele innych.

zalety audytu SEO strony www
Chcesz wyprzedzić konkurencję?

Obecność firmy w wielu katalogach typu NAP może wpłynąć na lepszą widoczność wizytówki Google, ponieważ wyszukiwarki internetowe, jak chociażby wspomniany Google – traktują takie informacje jako źródło wiedzy o tym gdzie firma się znajduje oraz jakie usługi oferuje. Jeśli informacje o firmie są spójne i zgodne we wszystkich katalogach typu NAP, wtedy wyszukiwarki mają większy poziom zaufania i w rezultacie mogą wyświetlać wizytówkę firmy wyżej w wynikach wyszukiwania.

po co mi audyt SEO strony www
Jak poprawić widoczność wizytówki w Google?

Poprawa pozycji w wynikach wyszukiwania powinna przyświecać każdemu właścicielowi lokalnego biznesu. To oczywista oczywistość. Dlatego nie zwlekaj i uzupełnij bezzwłocznie profil firmowy w Google, następnie umieszczaj wpisy dotyczące swojej marki w katalogach NAP (instrukcje otrzymasz wraz z katalogiem). I już – zrobione! Dokładnie temu służy oferowany przez nas, aktualny Katalog NAP i w konsekwencji świadome pozycjonowanie. Aha – pamiętaj o tym, aby dane były spójne i powielały się jeden do jednego!

Audyt SEO strony www co mi da
Dodaj mocy swojej wizytówce – zacznij jeszcze dziś!

Powiedzmy sobie szczerze – nikt tego za Ciebie nie zrobi, prawda? Na pociesznie zapewniamy Cię – to naprawdę nic skomplikowanego. A skoro trafiłeś już na naszą stronę – to wszyscy wiemy, że tego potrzebujesz. Wiemy to my – wiesz to i Ty…, po prostu. Czas ma znaczenie – konkurencja nie śpi, oni także szukają sposobu na wypromowanie swojej firmowej wizytówki. Zatem nie szukaj już wymówek i do dzieła, dla pierwszych dwustu klientów cena wynosi jedynie 50,oo zł.

Jak poprawić widoczność wizytówki google?

czy warto zlecać zadania podwykonawcom

płacisz regularnie, a jednak…

…pozycjonowanie nie przynosi efektu?

Żyjemy w czasach, w których pozycjonowanie stron internetowych jest kluczowe dla sukcesu każdej działalności online. Agencje SEO oferują szeroki wachlarz usług mających na celu zwiększenie widoczności strony w wyszukiwarkach i przyciągnięcie większej liczby potencjalnych klientów.

Jednak nie wszystkie agencje wykonują swoją pracę rzetelnie, co może prowadzić do szkodliwych skutków dla Twojej witryny. Dlatego weź sprawy w swoje ręce i dodaj mocy swojej wizytówce Google. Na to masz pełny wpływ. To szczególnie istotne teraz, w dobie kryzysu – jest to efektywna optymalizacja kosztów.

Włącz TURBO swojej widoczności w sieci!

DO SEDNA S. Siwy
Sebastian Siwy

Polecam ten “Katalog NAP 2023r.” zaangażowanym właścicielom firm.

Doceniają nas m.in.:

Aneta Gałęska
Aneta Gałęska
08/09/2023
Indywidualne, profesjonalne podejście do klienta, ogromna wiedza, doświadczenie i kreatywność w temacie stron www, jak i tworzenia i prowadzenia sklepów internetowych. Godny zaufania, polecenia i oddania swoich spraw w Jego ręce.
Piotr Fudalej
Piotr Fudalej
31/07/2023
Bardzo polecam:) Potrzebowałem świeżego spojrzenia na element istotnego projektu. Pomyślałem, że niezależna konsultacja może być bardzo pomocna. Rezultat znacznie bardziej lepszy niż moje oczekiwania. Bardzo polecam. Sama rozmowa w luźnej konwencji, jednak bardzo zwarta merytorycznie. Wnikliwie i bardzo sensowne podejście.
Malwina Madejczyk
Malwina Madejczyk
26/05/2023
Zamówiłam stronę www u znajomego - miało być dobrze i tanio. Nie było…, jak się po czasie okazało - ani dobrze, ani tanio. Kolega bowiem się dopiero uczył i to moim kosztem - w rezultacie strona strasznie „muli”, a Google jej nie chce zobaczyć… Rozczarowanie. Skonsultowałam temat ze specjalistą hi design, który w trakcie tylko jednego spotkania zdiagnozował wszystkie bolączki mojej www. Mądry Polak po szkodzie. Modernizacja niestety nie wchodzi w grę - zmuszona jestem zacząć od nowa, samo życie. Poznałam współczesne możliwości oraz uzyskałam rekomendacje praktycznych rozwiązań, skorzystałam też z konfiguratora www i już zdecydowałam: NOWA STRONA INTERNETOWA powstanie w wakacje, a jej realizacją zajmie się osobiście Sebastian z Hi Design.
Damian Wilk
Damian Wilk
28/04/2023
Pełen profesjonalizm. Po skorzystaniu z audytu i konsultacji moja firma nabiera rozpędu. Polecam!!!
Ewelina Turska
Ewelina Turska
13/04/2023
Bardzo szybka i profesjonalna pomoc !! Jestem zadowolona z jakości obsługi klienta . Zostałam poinstruowana krok po kroku co zrobić w danej sytuacji . Wyrozumiałość i Wsparcie ! Dziękuję ! Polecam serdecznie !!
Jakub Jakubowski
Jakub Jakubowski
13/04/2023
Przeprowadzony audyt mojej zaniedbanej strony a następnie trafnie wprowadzone zmiany rozwiązały problem pozycjonowania, wizerunku oraz dotarcia do docelowej grupy odbiorców. Zdecydowanie jestem zadowolony z zamówionej usługi, śmiało polecam;)
Ewa Schneider
Ewa Schneider
07/04/2023
Zgłosiliśmy się do Hi-Design z trzema kiepskimi stronami www i jeszcze gorszym sklepem internetowym, zupełnie nie wiedząc co z tym dalej robić. Sebastian zrobił solidną ewaluację, postawił diagnozę i zabrał się do pracy. Świetny kontakt, nieocenione wsparcie i zero pytań bez odpowiedzi. Dziękujemy!
Ela Szymanek
Ela Szymanek
15/03/2023
Jako właścicielka e-commerce jestem fanką ich zafiksowania na punkcie optymalizacji i podniesienia konwersji! 😀 Dostałam wartościowe rady, polecam!
Paulina Dziąsko
Paulina Dziąsko
07/03/2023
Współpracowaliśmy przy okazji sesji wizerunkowej dla restauracji. Wszystko odbyło się profesjonalnie i wg planu, a na efekty nie trzeba było długo czekać. Na pewno będziemy kręcili kolejne filmiki wspólnie, dziękuję!
Justyna Nowak
Justyna Nowak
20/02/2023
Konsultacja otworzyła mi SZEROKO oczy. Warto było. Dzięki!

Faq

Pytania & Odpowiedzi

Nie jestem programistą, czy sobie poradzę?

Oczywiście! Obsługujesz internet? Zatem NA PEWNO sobie poradzisz! Nie musisz nawet znać mechanizmów swojej strony internetowej… To naprawdę dziecinnie proste.

Jak otrzymam dostęp do katalogu?

Dostęp otrzymasz bezpośrednio po zakupie – przyślemy wszelkie informacje drogą mailową, ponadto nasz system wygeneruje indywidualne konto klienta dla Ciebie.

Jakie metody płatności akceptujecie?

Akceptujemy płatności BLIK, przelew błyskawiczny (z wykorzystaniem operatora Przelewy24) oraz kartą płatniczą – Ty decydujesz. Wystawiamy oczywiście faktury VAT – w tym celu podaj NIP.

Profesjonalny Katalog N.A.P. 2023r. aktualizacja nr1

z cyklu PRO TIP od Hi DESIGN – Katalog N.A.P. 2023


inwestując jedynie 45,- zł

zyskasz bazę katalogów firm oraz instrukcje