SEBASTIAN SIWY

#SMARTBUSINESS #CONSULTINGONLINE

Ekspert sprzedaży & efektywnego eMarketingu

Jeśli potrzebujesz wsparcia w swoim eBiznesie jesteś w dobrym miejscu – nie musisz szukać dalej. Zanim zaczniemy – ustalmy coś na wstępie: konwersja nie jest kwestią ani magii, ani przypadku. SERIO.

ekspert ds marketingu Sebastian Siwy agencja kreatywna Wrocław

Hi,

mam na imię Sebastian

Sprzedaż to żywioł, który potrafię poskromić i tej sztuki uczę innych — nauczę jej Ciebie, Twój zespół, Twoich handlowców. Korporacyjne mechanizmy uzupełniam ogromnym doświadczeniem w e-commerce, zarażam przedsiębiorczością.

Sprzedaż tradycyjna czy internetowa – choć diametralnie inna, wykorzystuje do bólu nasz ułomny konstrukt psychologiczny. Zyskaj i wykorzystaj sprawdzone triki!

OSIĄGNIĘCIA:

  • 2021 – uruchomienie agencji kreatywnej Hi DESIGN
  • 2020 – postawienie sklepu internetowego ceramico24
  • 2017 – program rozwojowy “Coachingowy Styl Zarządzania”
  • 2016 – autorskie szkolenie “Wyczynowy Handlowiec”
  • 2015 – zbudowanie marki doradczej DO SEDNA
  • 2010 – uzyskanie uprawnień Coacha oraz Trenera Biznesu
  • 2004 – 2009 Handlowiec Roku w grupie IMPEL

Przede wszystkim jestem praktykiem — polecam i wdrażam sprawdzone w realnym biznesie, skuteczne rozwiązania.

Konsultacje online

Sesja 1 na 1 na żywo ze specjalistą ma tą przewagę nad webinarem, że możesz na bieżąco zadawać pytania dzięląc się jednocześnie obrazem ekranu swojego komputera.

To jest MEGA wartość – wykorzystaj ten czas!

Określenie celu

Co chcesz osiągnąć poprzez swoją www? To nie jest banalne pytanie – musisz to wiedzieć, pomyśl o tym zanim zaczniemy.

KIERUNEK

Omówienie problemów

Jak już wiesz, co chcesz osiągnąć – przyjrzymy się problemom (znanym oraz takim, których nie jesteś świadomym).

OPCJE

Rekomendacje

Otrzymasz konkretne wytyczne oraz rekomendacje narzędzi do wykorzystania – zapewniam pomoc we wdrożeniu!

WDROŻENIE

Tematy konsultacji biznesowej dostosowane do Twoich potrzeb

Nie ma gotowej, uniwersalnej recepty – jest za to wiedza oraz znajomość technik i dostępnych narzędzi, których umiejętne zastosowanie jest kluczem do sukcesu.

business consultant benefits image 4 agencja kreatywna Wrocław

Problemy z www

Nie ma gotowej, uniwersalnej recepty – jest za to wiedza oraz znajomość technik i dostępnych narzędzi, których umiejętne zastosowanie jest kluczem do sukcesu. Przemyślany dobór wtyczek oraz szczegółowa optymalizacja to podstawa.

business consultant benefits image 3 agencja kreatywna Wrocław

Działania marketingowe

“Na marketingu znają się wszyscy” gadają – prawda? Uwierz mi – jeśli byłaby to prawda nie czytałbyś teraz tego tekstu szukając pomocy… Wbrew pozorom temat nie należy do łatwych – na szczęście mogę Ci pomóc, skorzystasz?

business consultant benefits image 2 agencja kreatywna Wrocław

Brak strategii

Chaos w działaniu na przysłowiowych “Janusza & Grażynkę” sprawdza się w stopniu zbliżonym do prawdopodobieństwa trafienia w lotto. Ale kto bogatemu zabroni próbować? Jeśli potrzebujesz wsparcia – jestem.

business consultant benefits image 1 agencja kreatywna Wrocław

Słaba widoczność w sieci

Czy masz problemy z odnalezieniem swojej firmy w Internecie? Uzyskaj pozycję w wyszukiwarkach, której potrzebujesz dzięki rozwiązaniom w zakresie widoczności w Internecie. To nie zadzieje się samo – mamy na to sposoby!

Wojciech Porycki Kraft Design agencja kreatywna Wrocław

Pierwszy skuteczny doradca jakiego wreszcie poznałem na swojej drodze zawodowej. Wszystkie zaproponowane i wdrożone rozwiązania przyniosły zakładany efekt. Współpracując z Sebastianem miałem pewność, że każdy krok jest dobrze zaplanowany, a jego realizacja odpowiednio rozłożona w czasie

Wojciech Porycki

WŁAŚCICIEL kraft-design.pl

Aneta Gałęska
Aneta Gałęska
08/09/2023
Indywidualne, profesjonalne podejście do klienta, ogromna wiedza, doświadczenie i kreatywność w temacie stron www, jak i tworzenia i prowadzenia sklepów internetowych. Godny zaufania, polecenia i oddania swoich spraw w Jego ręce.
Piotr Fudalej
Piotr Fudalej
31/07/2023
Bardzo polecam:) Potrzebowałem świeżego spojrzenia na element istotnego projektu. Pomyślałem, że niezależna konsultacja może być bardzo pomocna. Rezultat znacznie bardziej lepszy niż moje oczekiwania. Bardzo polecam. Sama rozmowa w luźnej konwencji, jednak bardzo zwarta merytorycznie. Wnikliwie i bardzo sensowne podejście.
Malwina Madejczyk
Malwina Madejczyk
26/05/2023
Zamówiłam stronę www u znajomego - miało być dobrze i tanio. Nie było…, jak się po czasie okazało - ani dobrze, ani tanio. Kolega bowiem się dopiero uczył i to moim kosztem - w rezultacie strona strasznie „muli”, a Google jej nie chce zobaczyć… Rozczarowanie. Skonsultowałam temat ze specjalistą hi design, który w trakcie tylko jednego spotkania zdiagnozował wszystkie bolączki mojej www. Mądry Polak po szkodzie. Modernizacja niestety nie wchodzi w grę - zmuszona jestem zacząć od nowa, samo życie. Poznałam współczesne możliwości oraz uzyskałam rekomendacje praktycznych rozwiązań, skorzystałam też z konfiguratora www i już zdecydowałam: NOWA STRONA INTERNETOWA powstanie w wakacje, a jej realizacją zajmie się osobiście Sebastian z Hi Design.
Damian Wilk
Damian Wilk
28/04/2023
Pełen profesjonalizm. Po skorzystaniu z audytu i konsultacji moja firma nabiera rozpędu. Polecam!!!
Ewelina Turska
Ewelina Turska
13/04/2023
Bardzo szybka i profesjonalna pomoc !! Jestem zadowolona z jakości obsługi klienta . Zostałam poinstruowana krok po kroku co zrobić w danej sytuacji . Wyrozumiałość i Wsparcie ! Dziękuję ! Polecam serdecznie !!
Jakub Jakubowski
Jakub Jakubowski
13/04/2023
Przeprowadzony audyt mojej zaniedbanej strony a następnie trafnie wprowadzone zmiany rozwiązały problem pozycjonowania, wizerunku oraz dotarcia do docelowej grupy odbiorców. Zdecydowanie jestem zadowolony z zamówionej usługi, śmiało polecam;)
Ewa Schneider
Ewa Schneider
07/04/2023
Zgłosiliśmy się do Hi-Design z trzema kiepskimi stronami www i jeszcze gorszym sklepem internetowym, zupełnie nie wiedząc co z tym dalej robić. Sebastian zrobił solidną ewaluację, postawił diagnozę i zabrał się do pracy. Świetny kontakt, nieocenione wsparcie i zero pytań bez odpowiedzi. Dziękujemy!
Ela Szymanek
Ela Szymanek
15/03/2023
Jako właścicielka e-commerce jestem fanką ich zafiksowania na punkcie optymalizacji i podniesienia konwersji! 😀 Dostałam wartościowe rady, polecam!
Paulina Dziąsko
Paulina Dziąsko
07/03/2023
Współpracowaliśmy przy okazji sesji wizerunkowej dla restauracji. Wszystko odbyło się profesjonalnie i wg planu, a na efekty nie trzeba było długo czekać. Na pewno będziemy kręcili kolejne filmiki wspólnie, dziękuję!
Justyna Nowak
Justyna Nowak
20/02/2023
Konsultacja otworzyła mi SZEROKO oczy. Warto było. Dzięki!

Pytania & odpowiedzi

Czy to jest dla mnie odpowiednie, jeśli nie mam jeszcze firmy?

Planujesz rzucić etat? A może chcesz dorabiać po godzinach prowadząc swój biznes kilka godzin dziennie? Albo chcesz wystartować i szukasz drogowskazu? Jeśli chociaż raz pomyślałeś “TAK”, to jest to także dla Ciebie.

Czy mogę być ze wspólnikiem lub pracownikiem?

Oczywiście. Stawiam tylko jeden warunek – omawiamy wyłącznie Twój biznes. To chyba fair – deal?

Co zrobić, jeśli mam pytanie, którego nie ma na tej stronie?

Masz inny temat? Jeśli dotyczy obszarów związanych ze sprzedażą, marketingiem lub wsparciem webowym opisz to koniecznie w odpowiedzi na otrzymanego maila.

Jeśli nie posiadam jeszcze strony internetowej?

Prowadzisz biznes bez strony www? Błąd! Twierdzisz, że Facebook wystarczy? A co jeśli zablokują Ci konto na FB? Restart biznesu? Tym bardziej potrzebujesz mentora!

Właśnie się zarejestrowałem, ale nie otrzymałem jeszcze wiadomości e-mail?

Otrzymasz kilka maili: z potwierdzeniem zakupu oraz osobno maila z fakturą (jeśli zaznaczyłeś tą potrzebę), a także maila z linkiem do pokoju – koniecznie sprawdź foldery SPAM oraz OFERTY.

Jak mogę opłacić spotkanie?

Wybierz termin i godzinę spotkania w kalendarzu rezerwacji – następnie system automatycznie przekieruje Cię do dostępnych metod płatności. Ty decydujesz wg własnych preferencji.

Dlaczego warto skorzystać?

Marketing 360°

gra słów, gra obrazów, gra zmysłów

W marketingu często są używane wyrafinowane techniki i chwyty, które mogą wprowadzać w błąd. Może się zdarzyć, że reklama, która wydaje się być bardzo atrakcyjna i skuteczna, tak naprawdę jest tylko pozorem. Niektóre kampanie reklamowe wykorzystują takie sposoby, jak manipulacja emocjami lub niepełna informacja, aby przekonać ludzi do zakupu produktu lub usługi.

Chcesz dowiedzieć się więcej żeby “podrasować” swoją www? Umów się na konsultacje “Twarzą w twarz z ekspertem”

konsultacje online S. Siwy agencja kreatywna Wrocław

Twój czas jest teraz,

marzenia się nie spełniają – marzenia się spełnia!

Działamy?