Sklep 0

Omówmy
Twój projekt

NAPISZ DO NAS

agencja kreatywna Hi DESIGN

Stawiamy na skuteczność swoich działań, dlatego w procesie projektowania oraz realizacji projektów opieramy się na aktualnych trendach w branży, a także na analizie rynku i konkurencji.

agencja hi design od zaplecza agencja kreatywna Wrocław

  Korzystając z formularza akceptujesz naszą Politykę Prywatności oraz wyrażasz zgodę na przechowywanie i dalsze przetwarzanie Twoich danych przez witrynę hi-design.pl

  Podmiot odpowiedzialny:

  DO SEDNA S. Siwy

  ul. Różana 21

  55-010 Radomierzyce

  NIP: 8941704766

  REGON: 930175633

  BANK MILLENNIUM – 17 1160 2202 0000 0001 9701 2736

  zał. 2011r.

  • setki klientów
  • 100% satysfakcji
  • gwarancja zadowolenia

  referencje

  Doceniają nas m.in.:

  Aneta Gałęska
  Aneta Gałęska
  08/09/2023
  Indywidualne, profesjonalne podejście do klienta, ogromna wiedza, doświadczenie i kreatywność w temacie stron www, jak i tworzenia i prowadzenia sklepów internetowych. Godny zaufania, polecenia i oddania swoich spraw w Jego ręce.
  Piotr Fudalej
  Piotr Fudalej
  31/07/2023
  Bardzo polecam:) Potrzebowałem świeżego spojrzenia na element istotnego projektu. Pomyślałem, że niezależna konsultacja może być bardzo pomocna. Rezultat znacznie bardziej lepszy niż moje oczekiwania. Bardzo polecam. Sama rozmowa w luźnej konwencji, jednak bardzo zwarta merytorycznie. Wnikliwie i bardzo sensowne podejście.
  Malwina Madejczyk
  Malwina Madejczyk
  26/05/2023
  Zamówiłam stronę www u znajomego - miało być dobrze i tanio. Nie było…, jak się po czasie okazało - ani dobrze, ani tanio. Kolega bowiem się dopiero uczył i to moim kosztem - w rezultacie strona strasznie „muli”, a Google jej nie chce zobaczyć… Rozczarowanie. Skonsultowałam temat ze specjalistą hi design, który w trakcie tylko jednego spotkania zdiagnozował wszystkie bolączki mojej www. Mądry Polak po szkodzie. Modernizacja niestety nie wchodzi w grę - zmuszona jestem zacząć od nowa, samo życie. Poznałam współczesne możliwości oraz uzyskałam rekomendacje praktycznych rozwiązań, skorzystałam też z konfiguratora www i już zdecydowałam: NOWA STRONA INTERNETOWA powstanie w wakacje, a jej realizacją zajmie się osobiście Sebastian z Hi Design.
  Damian Wilk
  Damian Wilk
  28/04/2023
  Pełen profesjonalizm. Po skorzystaniu z audytu i konsultacji moja firma nabiera rozpędu. Polecam!!!
  Ewelina Turska
  Ewelina Turska
  13/04/2023
  Bardzo szybka i profesjonalna pomoc !! Jestem zadowolona z jakości obsługi klienta . Zostałam poinstruowana krok po kroku co zrobić w danej sytuacji . Wyrozumiałość i Wsparcie ! Dziękuję ! Polecam serdecznie !!
  Jakub Jakubowski
  Jakub Jakubowski
  13/04/2023
  Przeprowadzony audyt mojej zaniedbanej strony a następnie trafnie wprowadzone zmiany rozwiązały problem pozycjonowania, wizerunku oraz dotarcia do docelowej grupy odbiorców. Zdecydowanie jestem zadowolony z zamówionej usługi, śmiało polecam;)
  Ewa Schneider
  Ewa Schneider
  07/04/2023
  Zgłosiliśmy się do Hi-Design z trzema kiepskimi stronami www i jeszcze gorszym sklepem internetowym, zupełnie nie wiedząc co z tym dalej robić. Sebastian zrobił solidną ewaluację, postawił diagnozę i zabrał się do pracy. Świetny kontakt, nieocenione wsparcie i zero pytań bez odpowiedzi. Dziękujemy!
  Ela Szymanek
  Ela Szymanek
  15/03/2023
  Jako właścicielka e-commerce jestem fanką ich zafiksowania na punkcie optymalizacji i podniesienia konwersji! 😀 Dostałam wartościowe rady, polecam!
  Paulina Dziąsko
  Paulina Dziąsko
  07/03/2023
  Współpracowaliśmy przy okazji sesji wizerunkowej dla restauracji. Wszystko odbyło się profesjonalnie i wg planu, a na efekty nie trzeba było długo czekać. Na pewno będziemy kręcili kolejne filmiki wspólnie, dziękuję!
  Justyna Nowak
  Justyna Nowak
  20/02/2023
  Konsultacja otworzyła mi SZEROKO oczy. Warto było. Dzięki!

  Na skróty

  Bestsellery Hi DESIGN

  CONTENT MARKETING
  STRONY INTERNETOWE
  KONSULTACJE ONLINE

  2500+

  godzin konsultacji

  BW WORKSHOP 1 agencja kreatywna Wrocław
  Kraft DESIGN agencja kreatywna Wrocław
  pja energia 1 agencja kreatywna Wrocław
  NatiShine 1 agencja kreatywna Wrocław