Omówmy
Twój projekt

NAPISZ DO NAS

Stawiamy na skuteczność swoich działań, dlatego w procesie projektowania oraz realizacji projektów opieramy się na aktualnych trendach w branży, a także na analizie rynku i konkurencji.

agencja hi design od zaplecza agencja kreatywna Wrocław

  Korzystając z formularza akceptujesz naszą Politykę Prywatności oraz wyrażasz zgodę na przechowywanie i dalsze przetwarzanie Twoich danych przez witrynę hi-design.pl

  Podmiot odpowiedzialny:

  DO SEDNA S. Siwy

  ul. Różana 21

  55-010 Radomierzyce

  NIP: 8941704766

  REGON: 930175633

  BANK MILLENNIUM – 17 1160 2202 0000 0001 9701 2736

  zał. 2011r.

  • setki klientów
  • 100% satysfakcji
  • gwarancja zadowolenia

  referencje

  Doceniają nas m.in.:

  Elžbieta Palkevič
  Elžbieta Palkevič
  07/12/2023
  My recommendations! Sebastian is not just a professional; he's an open-minded expert who excels at his job.
  Patrycja Grochowska
  Patrycja Grochowska
  05/12/2023
  Polecam z całego serca! Bardzo profesjonalne porady, miła atmosfera
  A
  A
  29/11/2023
  Miałem przyjemność współpracować z Hi DESIGN przy tworzeniu sklepu internetowego artemwatch.pl i muszę powiedzieć, że doświadczenie to przekroczyło wszelkie oczekiwania. Jako dumny właściciel ArtemWatch powierzyłem zadanie przekształcenia istoty naszej marki w cyfrowe arcydzieło firmie Hi DESIGN - i zrobili to doskonale. Od początkowej konsultacji do finalnej implementacji Hi DESIGN wykazało poziom profesjonalizmu i kreatywności, który rzeczywiście ich wyróżnia. Ich zespół nie tylko zrozumiał naszą wizję, ale ją podniósł, uchwycając ponadczasową elegancję i precyzję, które definiują ArtemWatch.
  Anna Sobolak
  Anna Sobolak
  17/11/2023
  Serdecznie polecam! Profesjonalne podejście, kreatywność i skuteczne strategie – to tylko kilka powodów, dla których warto powierzyć swoją markę ekspertom z HR Design
  Katarzyna Kołbuś
  Katarzyna Kołbuś
  27/10/2023
  Gorąco polecam. Mój projekt zrealizowany na tip-top, a nawet lepiej, niż założyłam. Zaangażowanie i profesjonalizm na najwyższym poziomie.
  Роман Горайський
  Роман Горайський
  16/10/2023
  Sebastian jest otwartą i przyjemną osobą do rozmowy. Więc nasza współpraca od razu układała się dobrze. Tylko najlepsze emocje. Z przyjemnością polecam HiDesign.
  Aneta Gałęska
  Aneta Gałęska
  08/09/2023
  Indywidualne, profesjonalne podejście do klienta, ogromna wiedza, doświadczenie i kreatywność w temacie stron www, jak i tworzenia i prowadzenia sklepów internetowych. Godny zaufania, polecenia i oddania swoich spraw w Jego ręce.
  Piotr Fudalej
  Piotr Fudalej
  31/07/2023
  Bardzo polecam:) Potrzebowałem świeżego spojrzenia na element istotnego projektu. Pomyślałem, że niezależna konsultacja może być bardzo pomocna. Rezultat znacznie bardziej lepszy niż moje oczekiwania. Bardzo polecam. Sama rozmowa w luźnej konwencji, jednak bardzo zwarta merytorycznie. Wnikliwie i bardzo sensowne podejście.
  Malwina Madejczyk
  Malwina Madejczyk
  26/05/2023
  Zamówiłam stronę www u znajomego - miało być dobrze i tanio. Nie było…, jak się po czasie okazało - ani dobrze, ani tanio. Kolega bowiem się dopiero uczył i to moim kosztem - w rezultacie strona strasznie „muli”, a Google jej nie chce zobaczyć… Rozczarowanie. Skonsultowałam temat ze specjalistą hi design, który w trakcie tylko jednego spotkania zdiagnozował wszystkie bolączki mojej www. Mądry Polak po szkodzie. Modernizacja niestety nie wchodzi w grę - zmuszona jestem zacząć od nowa, samo życie. Poznałam współczesne możliwości oraz uzyskałam rekomendacje praktycznych rozwiązań, skorzystałam też z konfiguratora www i już zdecydowałam: NOWA STRONA INTERNETOWA powstanie w wakacje, a jej realizacją zajmie się osobiście Sebastian z Hi Design.

  Na skróty

  Bestsellery Hi DESIGN

  CONTENT MARKETING
  STRONY INTERNETOWE
  KONSULTACJE ONLINE

  2500+

  godzin konsultacji

  BW WORKSHOP 1 agencja kreatywna Wrocław
  Kraft DESIGN agencja kreatywna Wrocław
  pja energia 1 agencja kreatywna Wrocław
  NatiShine 1 agencja kreatywna Wrocław