Już nas opuszczasz?

A zapoznałeś się z naszymi podpowiedziami dotyczącymi skutecznego prowadzenia biznesu w sieci? Jeśli nie - kliknij koniecznie: PRO TIP! Zyskaj cenną wiedzę oraz dostęp do sprawdzonych narzędzi i rozwiązań.

WSKAZÓWKI OD Hi DESIGN
POZNAJ "PRO TIP"

Umów konsultację online!

Pierwsza konsultacja o 33% taniej! Nie możesz przegapić takiej oferty! Jeden na jeden z naszym specjalistą pozwoli Ci zaoszczędzić nie tylko mnóstwo stresów i frustracji - unikniesz kosztownych błędów "Janusza".

KONSULTACJE ON-LINE
rezerwuj TERMIN

Konsultacje online dla przedsiębiorców

konsultacje online dla przedsiębiorców

Twarzą w twarz z ekspertem

Nie obawiaj się prosić o pomoc – skorzystaj ze wsparcia i skup się w pełni na swoich celach!

daga agencja kreatywna Wrocław

specjalistka ds. copywritingu & efektywnej komunikacji marki

Dagmara

Jak Cię widzą tak Cię piszą? Czy może jak Cię czytają i oglądają tak Cię pragną i kupują? W dzisiejszym świecie zdecydowanie to drugie. Zgodzisz się ze mną, prawda?

Jasne, że tak. Inaczej by Cię tu nie było.

Zatem nie pragną i nie kupują? Powiem Ci dlaczego.

seba agencja kreatywna Wrocław

webmaster, specjalista ds. marketingu internetowego

Sebastian

Załóż biznes – mówili. Zrób stronę internetową – doradzali. Bądź PANEM swojego czasu – szeptali… Jesteś nim?

Powiem Ci coś, czego zapewne nie usłyszysz od swojego wykonawcy www: większość stron internetowych jest pustą wydmuszką prowadzącą donikąd. Serio.

Chcesz to poprawić i zacząć wreszcie zarabiać? Jeśli pomyślał*ś:  “TAK” – pomogę.  


Konsultacje online dla przedsiębiorców

Przedsiębiorczość to jedna z najważniejszych gałęzi gospodarki, która wymaga nie tylko umiejętności zarządzania biznesem, ale również ciągłego rozwoju i ulepszania swoich umiejętności. Obecnie, w dobie cyfryzacji, wielu właścicieli firm decyduje się na interwencje specjalistów lub poszerzanie wiedzy poprzez konsultacje online, co jest nie tylko bardzo wygodne, ale także oszczędza bezcenny czas.

Dlaczego warto korzystać z konsultacji online?

Przede wszystkim konsultacje online są bardzo wygodne i pozwalają zaoszczędzić czas. Nie trzeba jechać na drugi koniec miasta, aby spotkać się z konsultantem czy doradcą biznesowym. Wystarczy połączenie internetowe i można rozmawiać z ekspertem w dowolnym miejscu i czasie.

Kolejnym ważnym argumentem jest to, że konsultacje online są zdecydowanie tańsze niż te tradycyjne. Firmy oszczędzają na kosztach związanych z wynajmem biura czy dojazdem konsultanta. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą skorzystać z usług ekspertów, których wcześniej nie było w stanie wynająć ze względu na niemałe koszty.

Jakie korzyści dają konsultacje online dla przedsiębiorców?

Konsultacje online dla przedsiębiorców dają wiele korzyści.

Po pierwsze, umożliwiają uzyskanie porad od ekspertów z różnych dziedzin, takich jak finanse, marketing czy zarządzanie zasobami ludzkimi. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą poszerzać swoją wiedzę i umiejętności, co przekłada się na lepsze wyniki biznesowe.

Po drugie, konsultacje online pozwalają na szybkie i łatwe rozwiązywanie problemów związanych z prowadzeniem firmy. Wystarczy skontaktować się z konsultantem, opisać problem i uzyskać potrzebne informacje czy porady. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą szybciej podejmować decyzje i uniknąć błędów, które mogłyby kosztować ich wiele pieniędzy.

Po trzecie, konsultacje online pozwalają na oszczędność czasu i pieniędzy. Przedsiębiorcy nie muszą wyjeżdżać z biura czy z domu, aby skonsultować się z ekspertem. Dzięki temu mogą zaoszczędzić czas i skupić się na prowadzeniu swojego biznesu.

EFEKTYWNA KOMUNIKACJA MARKI
SPRZEDAŻ I MARKETING W SIECI

Doceniają nas m.in.:

Mieszko
Mieszko
18/04/2024
Polecam, pełen profesjonalizm i zaangażowanie na każdym etapie współpracy. Efekty szybko zauważalne. Ponadto wszystko się odbywa w miłej i przyjaznej atmosferze a przy okazji Sebastian zaraża optymizmem.
Agnieszka Babicka
Agnieszka Babicka
04/04/2024
Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Polecam szczególnie zapracowanym:)
Marta Mucha
Marta Mucha
25/03/2024
Serdecznie polecam! Niesamowicie zaskakujące rozwiązania!!!!
Monika Kapelewska
Monika Kapelewska
29/02/2024
Pełen profesjonalizm, pomoc, wsparcie, zrozumienie i genialne pomysły dla rozwoju biznesu- można chcieć czegoś więcej? Polecam!!
Elžbieta Palkevič
Elžbieta Palkevič
07/12/2023
My recommendations! Sebastian is not just a professional; he's an open-minded expert who excels at his job.
Patrycja Grochowska
Patrycja Grochowska
05/12/2023
Polecam z całego serca! Bardzo profesjonalne porady, miła atmosfera
A
A
29/11/2023
Miałem przyjemność współpracować z Hi DESIGN przy tworzeniu sklepu internetowego artemwatch.pl i muszę powiedzieć, że doświadczenie to przekroczyło wszelkie oczekiwania. Jako dumny właściciel ArtemWatch powierzyłem zadanie przekształcenia istoty naszej marki w cyfrowe arcydzieło firmie Hi DESIGN - i zrobili to doskonale. Od początkowej konsultacji do finalnej implementacji Hi DESIGN wykazało poziom profesjonalizmu i kreatywności, który rzeczywiście ich wyróżnia. Ich zespół nie tylko zrozumiał naszą wizję, ale ją podniósł, uchwycając ponadczasową elegancję i precyzję, które definiują ArtemWatch.
Katarzyna Kołbuś
Katarzyna Kołbuś
27/10/2023
Gorąco polecam. Mój projekt zrealizowany na tip-top, a nawet lepiej, niż założyłam. Zaangażowanie i profesjonalizm na najwyższym poziomie.
Роман Горайський
Роман Горайський
16/10/2023
Sebastian jest otwartą i przyjemną osobą do rozmowy. Więc nasza współpraca od razu układała się dobrze. Tylko najlepsze emocje. Z przyjemnością polecam HiDesign.


2500+

godzin konsultacji

BW WORKSHOP 1 agencja kreatywna Wrocław
Kraft DESIGN agencja kreatywna Wrocław
pja energia 1 agencja kreatywna Wrocław
NatiShine 1 agencja kreatywna Wrocław