sprzedaż i marketing w sieci - doradca ecommerce
Sprzedaż i marketing w sieci – konsultacje online

145,00 

145,00 

Więcej informacji

145,00 

Cenisz nasze produkty & usługi?
Poleć ofertę Hi DESIGN znajomym:

Opis

Sprzedaż i marketing w sieci – konsultacje online

Jeśli szukasz pomocy:

  • w prowadzeniu skutecznego marketingu internetowego
  • dobraniu i wdrożeniu efektywnych narzędzi sprzedaży online
  • optymalizacji swojej www pod kątem poprawienia konwersji

sięgnij po konsultacje online: „Sprzedaż i marketing w sieci” – nasz doradca ecommerce wprowadzi Cię w tajniki skutecznej sprzedaży.

W efekcie Twoja strona internetowa sprawnie poprowadzi klienta do określonego celu, będzie przyjazna dla odbiorcy i zoptymalizowana.

  • W trakcie konsultacji otrzymasz kompleksowe doradztwo z zakresu marketingu internetowego oraz sprzedaży online dedykowane dla Twojej marki.
  • Wskażę efektywne strategie i narzędzia, które pomogą Ci zwiększyć skuteczność Twojej strony internetowej oraz podnieść jej skuteczność.

 

Czego możesz się spodziewać?

  • To nie będzie kolejny webinar o wszystkim i o niczym – nasze spotkanie to czas poświęcony wyłącznie Tobie i Twojej marce.
  • Podczas konsultacji zyskasz cenny feedback dotyczący obszarów Twojej www, które wymagają poprawy.
  • Przedstawię propozycje konkretnych rozwiązań – tych koniecznych i możliwych do wdrożenia oraz zaproponuję kolejne kroki na przyszłość.

Gwarantuję Ci lepsze zrozumienie kroków sprzedażowych w sieci, a tym samym procesów podejmowania decyzji zakupowych klienta.

 

z cyklu pro tip od hi design agencja kreatywna Wrocław
kwestie organizacyjne:

Po REZERWACJI TERMINU i potwierdzeniu zamówienia otrzymasz na STRONIE PODZIĘKOWANIA link do briefu z prośbą o jego wypełnienie. To pomoże nam przygotować się do konsultacji – wykorzystajmy w pełni ten czas, który poświęcimy wyłącznie Twoim wyzwaniom w e-biznesie.

 

 

 

Aneta Gałęska
Aneta Gałęska
08/09/2023
Indywidualne, profesjonalne podejście do klienta, ogromna wiedza, doświadczenie i kreatywność w temacie stron www, jak i tworzenia i prowadzenia sklepów internetowych. Godny zaufania, polecenia i oddania swoich spraw w Jego ręce.
Piotr Fudalej
Piotr Fudalej
31/07/2023
Bardzo polecam:) Potrzebowałem świeżego spojrzenia na element istotnego projektu. Pomyślałem, że niezależna konsultacja może być bardzo pomocna. Rezultat znacznie bardziej lepszy niż moje oczekiwania. Bardzo polecam. Sama rozmowa w luźnej konwencji, jednak bardzo zwarta merytorycznie. Wnikliwie i bardzo sensowne podejście.
Malwina Madejczyk
Malwina Madejczyk
26/05/2023
Zamówiłam stronę www u znajomego - miało być dobrze i tanio. Nie było…, jak się po czasie okazało - ani dobrze, ani tanio. Kolega bowiem się dopiero uczył i to moim kosztem - w rezultacie strona strasznie „muli”, a Google jej nie chce zobaczyć… Rozczarowanie. Skonsultowałam temat ze specjalistą hi design, który w trakcie tylko jednego spotkania zdiagnozował wszystkie bolączki mojej www. Mądry Polak po szkodzie. Modernizacja niestety nie wchodzi w grę - zmuszona jestem zacząć od nowa, samo życie. Poznałam współczesne możliwości oraz uzyskałam rekomendacje praktycznych rozwiązań, skorzystałam też z konfiguratora www i już zdecydowałam: NOWA STRONA INTERNETOWA powstanie w wakacje, a jej realizacją zajmie się osobiście Sebastian z Hi Design.
Damian Wilk
Damian Wilk
28/04/2023
Pełen profesjonalizm. Po skorzystaniu z audytu i konsultacji moja firma nabiera rozpędu. Polecam!!!
Ewelina Turska
Ewelina Turska
13/04/2023
Bardzo szybka i profesjonalna pomoc !! Jestem zadowolona z jakości obsługi klienta . Zostałam poinstruowana krok po kroku co zrobić w danej sytuacji . Wyrozumiałość i Wsparcie ! Dziękuję ! Polecam serdecznie !!
Jakub Jakubowski
Jakub Jakubowski
13/04/2023
Przeprowadzony audyt mojej zaniedbanej strony a następnie trafnie wprowadzone zmiany rozwiązały problem pozycjonowania, wizerunku oraz dotarcia do docelowej grupy odbiorców. Zdecydowanie jestem zadowolony z zamówionej usługi, śmiało polecam;)
Ewa Schneider
Ewa Schneider
07/04/2023
Zgłosiliśmy się do Hi-Design z trzema kiepskimi stronami www i jeszcze gorszym sklepem internetowym, zupełnie nie wiedząc co z tym dalej robić. Sebastian zrobił solidną ewaluację, postawił diagnozę i zabrał się do pracy. Świetny kontakt, nieocenione wsparcie i zero pytań bez odpowiedzi. Dziękujemy!
Ela Szymanek
Ela Szymanek
15/03/2023
Jako właścicielka e-commerce jestem fanką ich zafiksowania na punkcie optymalizacji i podniesienia konwersji! 😀 Dostałam wartościowe rady, polecam!
Paulina Dziąsko
Paulina Dziąsko
07/03/2023
Współpracowaliśmy przy okazji sesji wizerunkowej dla restauracji. Wszystko odbyło się profesjonalnie i wg planu, a na efekty nie trzeba było długo czekać. Na pewno będziemy kręcili kolejne filmiki wspólnie, dziękuję!
Justyna Nowak
Justyna Nowak
20/02/2023
Konsultacja otworzyła mi SZEROKO oczy. Warto było. Dzięki!