145,00 

Korzystając z oferty Hi DESIGN zyskujesz mi.in:
 • Najwyższą jakość usług dla biznesu.
 • Gwarancję satysfakcji albo zwrot pieniędzy.
 • Bezpieczne, szyfrowane metody płatności:
Cenisz nasze produkty oraz usługi? Poleć ofertę Hi DESIGN znajomym:

Sprzedaż i marketing w sieci – konsultacje online

Jeśli szukasz pomocy:

 • w prowadzeniu skutecznego marketingu internetowego
 • dobraniu i wdrożeniu efektywnych narzędzi sprzedaży online
 • optymalizacji swojej www pod kątem poprawienia konwersji

sięgnij po konsultacje online: „Sprzedaż i marketing w sieci” – nasz doradca ecommerce wprowadzi Cię w tajniki skutecznej sprzedaży.

W efekcie Twoja strona internetowa sprawnie poprowadzi klienta do określonego celu, będzie przyjazna dla odbiorcy i zoptymalizowana.

 • W trakcie konsultacji otrzymasz kompleksowe doradztwo z zakresu marketingu internetowego oraz sprzedaży online dedykowane dla Twojej marki.
 • Wskażę efektywne strategie i narzędzia, które pomogą Ci zwiększyć skuteczność Twojej strony internetowej oraz podnieść jej skuteczność.

 

Czego możesz się spodziewać?

 • To nie będzie kolejny webinar o wszystkim i o niczym – nasze spotkanie to czas poświęcony wyłącznie Tobie i Twojej marce.
 • Podczas konsultacji zyskasz cenny feedback dotyczący obszarów Twojej www, które wymagają poprawy.
 • Przedstawię propozycje konkretnych rozwiązań – tych koniecznych i możliwych do wdrożenia oraz zaproponuję kolejne kroki na przyszłość.

Gwarantuję Ci lepsze zrozumienie kroków sprzedażowych w sieci, a tym samym procesów podejmowania decyzji zakupowych klienta.

 

z cyklu pro tip od hi design agencja kreatywna Wrocław
kwestie organizacyjne:

Po REZERWACJI TERMINU i potwierdzeniu zamówienia otrzymasz na STRONIE PODZIĘKOWANIA link do briefu z prośbą o jego wypełnienie. To pomoże nam przygotować się do konsultacji – wykorzystajmy w pełni ten czas, który poświęcimy wyłącznie Twoim wyzwaniom w e-biznesie.

 

 

 

Elžbieta Palkevič
Elžbieta Palkevič
07/12/2023
My recommendations! Sebastian is not just a professional; he's an open-minded expert who excels at his job.
Patrycja Grochowska
Patrycja Grochowska
05/12/2023
Polecam z całego serca! Bardzo profesjonalne porady, miła atmosfera
A
A
29/11/2023
Miałem przyjemność współpracować z Hi DESIGN przy tworzeniu sklepu internetowego artemwatch.pl i muszę powiedzieć, że doświadczenie to przekroczyło wszelkie oczekiwania. Jako dumny właściciel ArtemWatch powierzyłem zadanie przekształcenia istoty naszej marki w cyfrowe arcydzieło firmie Hi DESIGN - i zrobili to doskonale. Od początkowej konsultacji do finalnej implementacji Hi DESIGN wykazało poziom profesjonalizmu i kreatywności, który rzeczywiście ich wyróżnia. Ich zespół nie tylko zrozumiał naszą wizję, ale ją podniósł, uchwycając ponadczasową elegancję i precyzję, które definiują ArtemWatch.
Anna Sobolak
Anna Sobolak
17/11/2023
Serdecznie polecam! Profesjonalne podejście, kreatywność i skuteczne strategie – to tylko kilka powodów, dla których warto powierzyć swoją markę ekspertom z HR Design
Katarzyna Kołbuś
Katarzyna Kołbuś
27/10/2023
Gorąco polecam. Mój projekt zrealizowany na tip-top, a nawet lepiej, niż założyłam. Zaangażowanie i profesjonalizm na najwyższym poziomie.
Роман Горайський
Роман Горайський
16/10/2023
Sebastian jest otwartą i przyjemną osobą do rozmowy. Więc nasza współpraca od razu układała się dobrze. Tylko najlepsze emocje. Z przyjemnością polecam HiDesign.
Aneta Gałęska
Aneta Gałęska
08/09/2023
Indywidualne, profesjonalne podejście do klienta, ogromna wiedza, doświadczenie i kreatywność w temacie stron www, jak i tworzenia i prowadzenia sklepów internetowych. Godny zaufania, polecenia i oddania swoich spraw w Jego ręce.
Piotr Fudalej
Piotr Fudalej
31/07/2023
Bardzo polecam:) Potrzebowałem świeżego spojrzenia na element istotnego projektu. Pomyślałem, że niezależna konsultacja może być bardzo pomocna. Rezultat znacznie bardziej lepszy niż moje oczekiwania. Bardzo polecam. Sama rozmowa w luźnej konwencji, jednak bardzo zwarta merytorycznie. Wnikliwie i bardzo sensowne podejście.
Malwina Madejczyk
Malwina Madejczyk
26/05/2023
Zamówiłam stronę www u znajomego - miało być dobrze i tanio. Nie było…, jak się po czasie okazało - ani dobrze, ani tanio. Kolega bowiem się dopiero uczył i to moim kosztem - w rezultacie strona strasznie „muli”, a Google jej nie chce zobaczyć… Rozczarowanie. Skonsultowałam temat ze specjalistą hi design, który w trakcie tylko jednego spotkania zdiagnozował wszystkie bolączki mojej www. Mądry Polak po szkodzie. Modernizacja niestety nie wchodzi w grę - zmuszona jestem zacząć od nowa, samo życie. Poznałam współczesne możliwości oraz uzyskałam rekomendacje praktycznych rozwiązań, skorzystałam też z konfiguratora www i już zdecydowałam: NOWA STRONA INTERNETOWA powstanie w wakacje, a jej realizacją zajmie się osobiście Sebastian z Hi Design.

 


 

Hi DESIGN - tworzymy rozwiązania, które czynią różnicę.

sprzedaż i marketing w sieci - doradca ecommerce
Sprzedaż i marketing w sieci – konsultacje online

145,00 

145,00 

Więcej informacji