Sklep 0

Skalujemy biznes

Hi DESIGN

Agencja reklamowa Wrocław

Opisz swoje potrzeby – my dobierzemy rozwiązania oraz narzędzia.

agencja reklamowa Wrocław - kreujemy rozwiązania - hi design przy pracy

  Korzystając z formularza akceptujesz naszą Politykę Prywatności oraz wyrażasz zgodę na przechowywanie i dalsze przetwarzanie Twoich danych przez witrynę hi-design.pl

  referencje

  Doceniają nas m.in.:

  Aneta Gałęska
  Aneta Gałęska
  08/09/2023
  Indywidualne, profesjonalne podejście do klienta, ogromna wiedza, doświadczenie i kreatywność w temacie stron www, jak i tworzenia i prowadzenia sklepów internetowych. Godny zaufania, polecenia i oddania swoich spraw w Jego ręce.
  Piotr Fudalej
  Piotr Fudalej
  31/07/2023
  Bardzo polecam:) Potrzebowałem świeżego spojrzenia na element istotnego projektu. Pomyślałem, że niezależna konsultacja może być bardzo pomocna. Rezultat znacznie bardziej lepszy niż moje oczekiwania. Bardzo polecam. Sama rozmowa w luźnej konwencji, jednak bardzo zwarta merytorycznie. Wnikliwie i bardzo sensowne podejście.
  Malwina Madejczyk
  Malwina Madejczyk
  26/05/2023
  Zamówiłam stronę www u znajomego - miało być dobrze i tanio. Nie było…, jak się po czasie okazało - ani dobrze, ani tanio. Kolega bowiem się dopiero uczył i to moim kosztem - w rezultacie strona strasznie „muli”, a Google jej nie chce zobaczyć… Rozczarowanie. Skonsultowałam temat ze specjalistą hi design, który w trakcie tylko jednego spotkania zdiagnozował wszystkie bolączki mojej www. Mądry Polak po szkodzie. Modernizacja niestety nie wchodzi w grę - zmuszona jestem zacząć od nowa, samo życie. Poznałam współczesne możliwości oraz uzyskałam rekomendacje praktycznych rozwiązań, skorzystałam też z konfiguratora www i już zdecydowałam: NOWA STRONA INTERNETOWA powstanie w wakacje, a jej realizacją zajmie się osobiście Sebastian z Hi Design.
  Damian Wilk
  Damian Wilk
  28/04/2023
  Pełen profesjonalizm. Po skorzystaniu z audytu i konsultacji moja firma nabiera rozpędu. Polecam!!!
  Ewelina Turska
  Ewelina Turska
  13/04/2023
  Bardzo szybka i profesjonalna pomoc !! Jestem zadowolona z jakości obsługi klienta . Zostałam poinstruowana krok po kroku co zrobić w danej sytuacji . Wyrozumiałość i Wsparcie ! Dziękuję ! Polecam serdecznie !!
  Jakub Jakubowski
  Jakub Jakubowski
  13/04/2023
  Przeprowadzony audyt mojej zaniedbanej strony a następnie trafnie wprowadzone zmiany rozwiązały problem pozycjonowania, wizerunku oraz dotarcia do docelowej grupy odbiorców. Zdecydowanie jestem zadowolony z zamówionej usługi, śmiało polecam;)
  Ewa Schneider
  Ewa Schneider
  07/04/2023
  Zgłosiliśmy się do Hi-Design z trzema kiepskimi stronami www i jeszcze gorszym sklepem internetowym, zupełnie nie wiedząc co z tym dalej robić. Sebastian zrobił solidną ewaluację, postawił diagnozę i zabrał się do pracy. Świetny kontakt, nieocenione wsparcie i zero pytań bez odpowiedzi. Dziękujemy!
  Ela Szymanek
  Ela Szymanek
  15/03/2023
  Jako właścicielka e-commerce jestem fanką ich zafiksowania na punkcie optymalizacji i podniesienia konwersji! 😀 Dostałam wartościowe rady, polecam!
  Paulina Dziąsko
  Paulina Dziąsko
  07/03/2023
  Współpracowaliśmy przy okazji sesji wizerunkowej dla restauracji. Wszystko odbyło się profesjonalnie i wg planu, a na efekty nie trzeba było długo czekać. Na pewno będziemy kręcili kolejne filmiki wspólnie, dziękuję!
  Justyna Nowak
  Justyna Nowak
  20/02/2023
  Konsultacja otworzyła mi SZEROKO oczy. Warto było. Dzięki!

  Agencja marketingowa Wrocław – hi DESIGN

  gra słów, gra obrazów, gra zmysłów

  W marketingu często są używane wyrafinowane techniki i chwyty, które mogą wprowadzać w błąd. Może się zdarzyć, że reklama, która wydaje się być bardzo atrakcyjna i skuteczna, tak naprawdę jest tylko pozorem. Niektóre kampanie reklamowe wykorzystują takie sposoby, jak manipulacja emocjami lub niepełna informacja, aby przekonać ludzi do zakupu produktu lub usługi.

  Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na konsultacje “Twarzą w twarz z ekspertem”


  2500+

  godzin konsultacji

  BW WORKSHOP 1 agencja kreatywna Wrocław
  Kraft DESIGN agencja kreatywna Wrocław
  pja energia 1 agencja kreatywna Wrocław
  NatiShine 1 agencja kreatywna Wrocław