Skalujemy biznes

Hi DESIGN

Agencja reklamowa Wrocław

Opisz swoje potrzeby – my dobierzemy rozwiązania oraz narzędzia.

agencja reklamowa Wrocław - kreujemy rozwiązania - hi design przy pracy

  Korzystając z formularza akceptujesz naszą Politykę Prywatności oraz wyrażasz zgodę na przechowywanie i dalsze przetwarzanie Twoich danych przez witrynę hi-design.pl

  referencje

  Doceniają nas m.in.:

  Elžbieta Palkevič
  Elžbieta Palkevič
  07/12/2023
  My recommendations! Sebastian is not just a professional; he's an open-minded expert who excels at his job.
  Patrycja Grochowska
  Patrycja Grochowska
  05/12/2023
  Polecam z całego serca! Bardzo profesjonalne porady, miła atmosfera
  A
  A
  29/11/2023
  Miałem przyjemność współpracować z Hi DESIGN przy tworzeniu sklepu internetowego artemwatch.pl i muszę powiedzieć, że doświadczenie to przekroczyło wszelkie oczekiwania. Jako dumny właściciel ArtemWatch powierzyłem zadanie przekształcenia istoty naszej marki w cyfrowe arcydzieło firmie Hi DESIGN - i zrobili to doskonale. Od początkowej konsultacji do finalnej implementacji Hi DESIGN wykazało poziom profesjonalizmu i kreatywności, który rzeczywiście ich wyróżnia. Ich zespół nie tylko zrozumiał naszą wizję, ale ją podniósł, uchwycając ponadczasową elegancję i precyzję, które definiują ArtemWatch.
  Anna Sobolak
  Anna Sobolak
  17/11/2023
  Serdecznie polecam! Profesjonalne podejście, kreatywność i skuteczne strategie – to tylko kilka powodów, dla których warto powierzyć swoją markę ekspertom z HR Design
  Katarzyna Kołbuś
  Katarzyna Kołbuś
  27/10/2023
  Gorąco polecam. Mój projekt zrealizowany na tip-top, a nawet lepiej, niż założyłam. Zaangażowanie i profesjonalizm na najwyższym poziomie.
  Роман Горайський
  Роман Горайський
  16/10/2023
  Sebastian jest otwartą i przyjemną osobą do rozmowy. Więc nasza współpraca od razu układała się dobrze. Tylko najlepsze emocje. Z przyjemnością polecam HiDesign.
  Aneta Gałęska
  Aneta Gałęska
  08/09/2023
  Indywidualne, profesjonalne podejście do klienta, ogromna wiedza, doświadczenie i kreatywność w temacie stron www, jak i tworzenia i prowadzenia sklepów internetowych. Godny zaufania, polecenia i oddania swoich spraw w Jego ręce.
  Piotr Fudalej
  Piotr Fudalej
  31/07/2023
  Bardzo polecam:) Potrzebowałem świeżego spojrzenia na element istotnego projektu. Pomyślałem, że niezależna konsultacja może być bardzo pomocna. Rezultat znacznie bardziej lepszy niż moje oczekiwania. Bardzo polecam. Sama rozmowa w luźnej konwencji, jednak bardzo zwarta merytorycznie. Wnikliwie i bardzo sensowne podejście.
  Malwina Madejczyk
  Malwina Madejczyk
  26/05/2023
  Zamówiłam stronę www u znajomego - miało być dobrze i tanio. Nie było…, jak się po czasie okazało - ani dobrze, ani tanio. Kolega bowiem się dopiero uczył i to moim kosztem - w rezultacie strona strasznie „muli”, a Google jej nie chce zobaczyć… Rozczarowanie. Skonsultowałam temat ze specjalistą hi design, który w trakcie tylko jednego spotkania zdiagnozował wszystkie bolączki mojej www. Mądry Polak po szkodzie. Modernizacja niestety nie wchodzi w grę - zmuszona jestem zacząć od nowa, samo życie. Poznałam współczesne możliwości oraz uzyskałam rekomendacje praktycznych rozwiązań, skorzystałam też z konfiguratora www i już zdecydowałam: NOWA STRONA INTERNETOWA powstanie w wakacje, a jej realizacją zajmie się osobiście Sebastian z Hi Design.

  Agencja marketingowa Wrocław – hi DESIGN

  gra słów, gra obrazów, gra zmysłów

  W marketingu często są używane wyrafinowane techniki i chwyty, które mogą wprowadzać w błąd. Może się zdarzyć, że reklama, która wydaje się być bardzo atrakcyjna i skuteczna, tak naprawdę jest tylko pozorem. Niektóre kampanie reklamowe wykorzystują takie sposoby, jak manipulacja emocjami lub niepełna informacja, aby przekonać ludzi do zakupu produktu lub usługi.

  Chcesz wiedzieć więcej? Umów się na konsultacje “Twarzą w twarz z ekspertem”


  2500+

  godzin konsultacji

  BW WORKSHOP 1 agencja kreatywna Wrocław
  Kraft DESIGN agencja kreatywna Wrocław
  pja energia 1 agencja kreatywna Wrocław
  NatiShine 1 agencja kreatywna Wrocław