Prowadzenie social media

zleć to nam i ZYSKAJ:

 • cenny czas, by robić to, co kochasz

 • brak poczucia obowiązku pisania

 • profesjonalnie opracowaną strategię komunikacji

 • posty idealnie dopasowane do Twoich odbiorców

a ponadto:

 • większe zasięgi
 • kreowanie wizerunku marki
 • budowanie trwałych relacji z klientami

 

Korzystając z oferty Hi DESIGN zyskujesz mi.in:
 • Najwyższą jakość usług dla biznesu.
 • Gwarancję satysfakcji albo zwrot pieniędzy.
 • Bezpieczne, szyfrowane metody płatności:
bezpieczne metody płatności zapewniają przelewy24
Kategoria: Tag:
Cenisz nasze produkty oraz usługi? Poleć ofertę Hi DESIGN znajomym:

Prowadzenie social media

Zlecenie tworzenie postów w mediach społecznościowych agencji marketingowej przyniesie Ci ogrom korzyści.

Skuteczność postów – posty tworzone przez ludzi, dla których tajniki skutecznej  komunikacji w social mediach to chleb powszedni, muszą być angażujące, budujące relację z klientami oraz pozytywny wizerunek marki.

Idealny timing – dzięki profesjonalnym narzędziom i technologiom zaplanujemy kalendarz publikacji postów w momencie dostosowanym do największej aktywności Twoich odbiorców.

Celowana strategia komunikacji – dzięki nam komunikujesz dokładnie to, czego oczekują Twoi klienci, budując ich zaufanie i lojalność.

Optymalizacja działań – monitoring wyników publikacji i bieżące dostosowywanie działań w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów.

Oszczędność czasu – zlecenie tworzenia postów w mediach społecznościowych pozwoli Ci zaoszczędzić czas i skupić się na kluczowych aspektach rozwoju działalności.

Komunikacja oparta na najnowszych trendach i profesjonalnej wiedzy – jesteśmy na bieżąco z nowinkami i zmianami w mediach społecznościowych, dzięki czemu Twoje posty będą odpowiadały na aktualne zapotrzebowanie odbiorców pod względem formy przekazu.

 

BASIC
(4 posty / msc)
 • autorskie treści
 • grafiki / lub zdjęcia
 • samodzielne osadzenie
 • 700,- zł / msc
PRO
(8 postów / msc)
 • autorskie treści
 • grafiki / lub zdjęcia PRO
 • samodzielne osadzenie
 • 1200,- zł / msc
EKSPERT
(12 postów / msc)
 • autorskie treści
 • grafiki / lub zdjęcia EKSPERT
 • automatyczne osadzenie
 • 2000,- zł / msc

 

Doceniają nas m.in.:

Elžbieta Palkevič
Elžbieta Palkevič
07/12/2023
My recommendations! Sebastian is not just a professional; he's an open-minded expert who excels at his job.
Patrycja Grochowska
Patrycja Grochowska
05/12/2023
Polecam z całego serca! Bardzo profesjonalne porady, miła atmosfera
A
A
29/11/2023
Miałem przyjemność współpracować z Hi DESIGN przy tworzeniu sklepu internetowego artemwatch.pl i muszę powiedzieć, że doświadczenie to przekroczyło wszelkie oczekiwania. Jako dumny właściciel ArtemWatch powierzyłem zadanie przekształcenia istoty naszej marki w cyfrowe arcydzieło firmie Hi DESIGN - i zrobili to doskonale. Od początkowej konsultacji do finalnej implementacji Hi DESIGN wykazało poziom profesjonalizmu i kreatywności, który rzeczywiście ich wyróżnia. Ich zespół nie tylko zrozumiał naszą wizję, ale ją podniósł, uchwycając ponadczasową elegancję i precyzję, które definiują ArtemWatch.
Anna Sobolak
Anna Sobolak
17/11/2023
Serdecznie polecam! Profesjonalne podejście, kreatywność i skuteczne strategie – to tylko kilka powodów, dla których warto powierzyć swoją markę ekspertom z HR Design
Katarzyna Kołbuś
Katarzyna Kołbuś
27/10/2023
Gorąco polecam. Mój projekt zrealizowany na tip-top, a nawet lepiej, niż założyłam. Zaangażowanie i profesjonalizm na najwyższym poziomie.
Роман Горайський
Роман Горайський
16/10/2023
Sebastian jest otwartą i przyjemną osobą do rozmowy. Więc nasza współpraca od razu układała się dobrze. Tylko najlepsze emocje. Z przyjemnością polecam HiDesign.
Aneta Gałęska
Aneta Gałęska
08/09/2023
Indywidualne, profesjonalne podejście do klienta, ogromna wiedza, doświadczenie i kreatywność w temacie stron www, jak i tworzenia i prowadzenia sklepów internetowych. Godny zaufania, polecenia i oddania swoich spraw w Jego ręce.
Piotr Fudalej
Piotr Fudalej
31/07/2023
Bardzo polecam:) Potrzebowałem świeżego spojrzenia na element istotnego projektu. Pomyślałem, że niezależna konsultacja może być bardzo pomocna. Rezultat znacznie bardziej lepszy niż moje oczekiwania. Bardzo polecam. Sama rozmowa w luźnej konwencji, jednak bardzo zwarta merytorycznie. Wnikliwie i bardzo sensowne podejście.
Malwina Madejczyk
Malwina Madejczyk
26/05/2023
Zamówiłam stronę www u znajomego - miało być dobrze i tanio. Nie było…, jak się po czasie okazało - ani dobrze, ani tanio. Kolega bowiem się dopiero uczył i to moim kosztem - w rezultacie strona strasznie „muli”, a Google jej nie chce zobaczyć… Rozczarowanie. Skonsultowałam temat ze specjalistą hi design, który w trakcie tylko jednego spotkania zdiagnozował wszystkie bolączki mojej www. Mądry Polak po szkodzie. Modernizacja niestety nie wchodzi w grę - zmuszona jestem zacząć od nowa, samo życie. Poznałam współczesne możliwości oraz uzyskałam rekomendacje praktycznych rozwiązań, skorzystałam też z konfiguratora www i już zdecydowałam: NOWA STRONA INTERNETOWA powstanie w wakacje, a jej realizacją zajmie się osobiście Sebastian z Hi Design.

 


ekspert ds marketingu Sebastian Siwy agencja kreatywna Wrocław

Polecam usługi “Prowadzenie social media” zapracowanym przedsiębiorcom.

Sebastian Siwy


A jeśli chcesz sprawdzić – ale tak rzetelnie – SEO swojej strony, zamów audyt WEB TEST PRO SEO. Zweryfikujesz swoje działania (albo speców od pozycjonowania, którym zapewne słono płacisz). Tak czy siak – zyskasz konkretne wytyczne, aby jaśniepanujący Google spojrzał łaskawiej na Twoją www 😉 Warto? Na pewno TAK!

 

Hi DESIGN - tworzymy rozwiązania, które czynią różnicę.