Prowadzenie social media

zleć to nam i ZYSKAJ:

 • cenny czas, by robić to, co kochasz

 • brak poczucia obowiązku pisania

 • profesjonalnie opracowaną strategię komunikacji

 • posty idealnie dopasowane do Twoich odbiorców

a ponadto:

 • większe zasięgi
 • kreowanie wizerunku marki
 • budowanie trwałych relacji z klientami

 

Kategoria: Tag:
Cenisz nasze produkty & usługi?
Poleć ofertę Hi DESIGN znajomym:

Opis

Prowadzenie social media

Zlecenie tworzenie postów w mediach społecznościowych agencji marketingowej przyniesie Ci ogrom korzyści.

Skuteczność postów – posty tworzone przez ludzi, dla których tajniki skutecznej  komunikacji w social mediach to chleb powszedni, muszą być angażujące, budujące relację z klientami oraz pozytywny wizerunek marki.

Idealny timing – dzięki profesjonalnym narzędziom i technologiom zaplanujemy kalendarz publikacji postów w momencie dostosowanym do największej aktywności Twoich odbiorców.

Celowana strategia komunikacji – dzięki nam komunikujesz dokładnie to, czego oczekują Twoi klienci, budując ich zaufanie i lojalność.

Optymalizacja działań – monitoring wyników publikacji i bieżące dostosowywanie działań w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów.

Oszczędność czasu – zlecenie tworzenia postów w mediach społecznościowych pozwoli Ci zaoszczędzić czas i skupić się na kluczowych aspektach rozwoju działalności.

Komunikacja oparta na najnowszych trendach i profesjonalnej wiedzy – jesteśmy na bieżąco z nowinkami i zmianami w mediach społecznościowych, dzięki czemu Twoje posty będą odpowiadały na aktualne zapotrzebowanie odbiorców pod względem formy przekazu.

 

BASIC
(4 posty / msc)
 • autorskie treści
 • grafiki / lub zdjęcia
 • samodzielne osadzenie
 • 700,- zł / msc
PRO
(8 postów / msc)
 • autorskie treści
 • grafiki / lub zdjęcia PRO
 • samodzielne osadzenie
 • 1200,- zł / msc
EKSPERT
(12 postów / msc)
 • autorskie treści
 • grafiki / lub zdjęcia EKSPERT
 • automatyczne osadzenie
 • 2000,- zł / msc

 

Doceniają nas m.in.:

Aneta Gałęska
Aneta Gałęska
08/09/2023
Indywidualne, profesjonalne podejście do klienta, ogromna wiedza, doświadczenie i kreatywność w temacie stron www, jak i tworzenia i prowadzenia sklepów internetowych. Godny zaufania, polecenia i oddania swoich spraw w Jego ręce.
Piotr Fudalej
Piotr Fudalej
31/07/2023
Bardzo polecam:) Potrzebowałem świeżego spojrzenia na element istotnego projektu. Pomyślałem, że niezależna konsultacja może być bardzo pomocna. Rezultat znacznie bardziej lepszy niż moje oczekiwania. Bardzo polecam. Sama rozmowa w luźnej konwencji, jednak bardzo zwarta merytorycznie. Wnikliwie i bardzo sensowne podejście.
Malwina Madejczyk
Malwina Madejczyk
26/05/2023
Zamówiłam stronę www u znajomego - miało być dobrze i tanio. Nie było…, jak się po czasie okazało - ani dobrze, ani tanio. Kolega bowiem się dopiero uczył i to moim kosztem - w rezultacie strona strasznie „muli”, a Google jej nie chce zobaczyć… Rozczarowanie. Skonsultowałam temat ze specjalistą hi design, który w trakcie tylko jednego spotkania zdiagnozował wszystkie bolączki mojej www. Mądry Polak po szkodzie. Modernizacja niestety nie wchodzi w grę - zmuszona jestem zacząć od nowa, samo życie. Poznałam współczesne możliwości oraz uzyskałam rekomendacje praktycznych rozwiązań, skorzystałam też z konfiguratora www i już zdecydowałam: NOWA STRONA INTERNETOWA powstanie w wakacje, a jej realizacją zajmie się osobiście Sebastian z Hi Design.
Damian Wilk
Damian Wilk
28/04/2023
Pełen profesjonalizm. Po skorzystaniu z audytu i konsultacji moja firma nabiera rozpędu. Polecam!!!
Ewelina Turska
Ewelina Turska
13/04/2023
Bardzo szybka i profesjonalna pomoc !! Jestem zadowolona z jakości obsługi klienta . Zostałam poinstruowana krok po kroku co zrobić w danej sytuacji . Wyrozumiałość i Wsparcie ! Dziękuję ! Polecam serdecznie !!
Jakub Jakubowski
Jakub Jakubowski
13/04/2023
Przeprowadzony audyt mojej zaniedbanej strony a następnie trafnie wprowadzone zmiany rozwiązały problem pozycjonowania, wizerunku oraz dotarcia do docelowej grupy odbiorców. Zdecydowanie jestem zadowolony z zamówionej usługi, śmiało polecam;)
Ewa Schneider
Ewa Schneider
07/04/2023
Zgłosiliśmy się do Hi-Design z trzema kiepskimi stronami www i jeszcze gorszym sklepem internetowym, zupełnie nie wiedząc co z tym dalej robić. Sebastian zrobił solidną ewaluację, postawił diagnozę i zabrał się do pracy. Świetny kontakt, nieocenione wsparcie i zero pytań bez odpowiedzi. Dziękujemy!
Ela Szymanek
Ela Szymanek
15/03/2023
Jako właścicielka e-commerce jestem fanką ich zafiksowania na punkcie optymalizacji i podniesienia konwersji! 😀 Dostałam wartościowe rady, polecam!
Paulina Dziąsko
Paulina Dziąsko
07/03/2023
Współpracowaliśmy przy okazji sesji wizerunkowej dla restauracji. Wszystko odbyło się profesjonalnie i wg planu, a na efekty nie trzeba było długo czekać. Na pewno będziemy kręcili kolejne filmiki wspólnie, dziękuję!
Justyna Nowak
Justyna Nowak
20/02/2023
Konsultacja otworzyła mi SZEROKO oczy. Warto było. Dzięki!

 


ekspert ds marketingu Sebastian Siwy agencja kreatywna Wrocław

Polecam usługi “Prowadzenie social media” zapracowanym przedsiębiorcom.

Sebastian Siwy


A jeśli chcesz sprawdzić – ale tak rzetelnie – SEO swojej strony, zamów audyt WEB TEST PRO SEO. Zweryfikujesz swoje działania (albo speców od pozycjonowania, którym zapewne słono płacisz). Tak czy siak – zyskasz konkretne wytyczne, aby jaśniepanujący Google spojrzał łaskawiej na Twoją www 😉 Warto? Na pewno TAK!