Już nas opuszczasz?

A zapoznałeś się z naszymi podpowiedziami dotyczącymi skutecznego prowadzenia biznesu w sieci? Jeśli nie - kliknij koniecznie: PRO TIP! Zyskaj cenną wiedzę oraz dostęp do sprawdzonych narzędzi i rozwiązań.

WSKAZÓWKI OD Hi DESIGN
POZNAJ "PRO TIP"

Umów konsultację online!

Pierwsza konsultacja o 33% taniej! Nie możesz przegapić takiej oferty! Jeden na jeden z naszym specjalistą pozwoli Ci zaoszczędzić nie tylko mnóstwo stresów i frustracji - unikniesz kosztownych błędów "Janusza".

KONSULTACJE ON-LINE
rezerwuj TERMIN

Fotografia biznesowa kluczem do promocji

Czy fotografia biznesowa jest konieczna do promocji Twojego biznesu?

Strona www, logo, dobry tekst – wszystko masz zapięte na ostatni guzik, startujesz ze swoim biznesem. Przeglądasz stronę przed samą publikacją i czujesz, że czegoś brakuje… Chciałbyś osobiście, ze szczerym, budzącym zaufanie uśmiechem opowiedzieć swojemu klientowi historię Twojej marki i przekonać go, że dokonuje najlepszego wyboru.

Ale nie możesz…

Czy rzeczywiście?

Możesz – i to jeszcze w najlepszy z możliwych sposobów!

Nie do końca bezpośrednio, ale z pewnością z pełnym zaangażowaniem i szczerością budzącą zaufanie. 

Jak?

Za pomocą fotografii biznesowej.

agencja reklamowa, marketingowa, kreatywna wroclaw

W naszym artykule przeczytasz:

  • Portret biznesowy – pokaż twarz swojej marki
  • Fotografia biznesowa – zdradź co się dzieje za kulisami
  • Fotografia produktowa – niech Twój produkt stanie się łakomym kąskiem
potrzebny grafik i fotograf w w agencja kreatywna Wrocław

Portret biznesowy – pokaż twarz swojej marki

Nie od dzisiaj wiadomo, że obraz jest niezwykle silnym czynnikiem angażującym klienta podczas podejmowania decyzji zakupowych, ale warto pamiętać, że nie dotyczy to tylko zdjęć produktów. Gdy nie mamy możliwości bezpośredniego kontaktu face to face, to zdjęcie właściciela marki, osób odpowiedzialnych za rozwój danego projektu, kogoś, kto pociąga za firmowe sznurki mają ogromne znaczenie.

Jeden dobrze uchwycony moment – profesjonalnie wykonany kadr opowie o nas klientowi o wiele więcej niż same słowa. 

Czytając historię naszej firmy, będzie wiedział, kto mu ją opowiada.

Kto zarywał noce dopracowując detale podczas renowacji komody.

Kto przemierzał cały świat w poszukiwaniu idealnych ziaren kawy.

Kogo fartuch jest oprószony mąka, gdy przygotowuje tort na wyjątkowe okazje. 

Dlatego fotografia biznesowa ma taką moc. Bo ona dopełnia naszą historię. 


Szukasz wsparcia? Sprawdź to:


Do lamusa odeszły już wykrochmalone kołnierzyki, zacięta „profesjonalna” mina i wszechogarniający chłód przenikający odbiorcę po jednym rzuceniu okiem.Dzisiejsze zdjęcia pokazują, że po drugiej stronie stoi prawdziwy człowiek, który z zamiłowaniem wykonuje swoją pracę. Prawdziwość takich obrazów pozwala na zbudowanie relacji z klientem opartej na zaufaniu i szczerości, a to wielki krok na drodze do sukcesu marki.

fotografia biznesowa wroclaw agencja kreatywna Wrocław

Fotografia biznesowa – zdradź co się dzieje za kulisami

Poza obrazem uwagę klienta przyciąga ruch, nawet jeśli jest zamrożony w kadrze wyobraźnia dopowiada resztę. Dlatego warto wzbogacić responsywną stronę www (więcej na temat nowoczesnych stron internetowych znajdziesz TUTAJ), czy posty w social mediach chwilami, gdy Twój team pracuje na pełnych obrotach.

Pokaż, co się dzieje, zanim gotowy produkt lub usługa trafią do klienta. Pozwól mu zobaczyć zaangażowanie zespołu na każdym etapie pracy, to jak świetnie się dogadują i to, że im zależy. Pokaż ich emocje!Zdradzanie takich małych tajemnic przybliży Twoją firmę klientowi. Zyska ona w jego oczach obraz przyjaznej i takiej, którą tworzą ludzie z krwi i kości. A co najważniejsze, to kolejny krok do budowania relacji, która będzie miała znaczenie podczas podejmowania decyzji o zakupie produktu lub skorzystania z usługi.

fotografia produktowa wroclaw agencja kreatywna Wrocław

Fotografia produktowa – niech Twój produkt stanie się łakomym kąskiem

Choć „dobre” zdjęcia produktów lub te obrazujące nasze usługi wydają się podstawą funkcjonowania biznesu internetowego wciąż wiele osób nie docenia ich roli. A przecież profesjonalne zdjęcie to świetny sprzedawca.

Dlaczego? 

Ponieważ obraz oddziałuje na nasze zmysły. Estetycznie wykonane zdjęcie w odpowiedniej aranżacji, ukazujące zalety produktu ma zrekompensować klientowi brak odbioru niezbędnych informacji za pomocą innych zmysłów. 

Dotknij…

Ukazanie detali produktu, szczegółów faktury, oddanie za pomocą odpowiedniego kadru miękkości tkaniny lub jej wytrzymałości to informacje, które klient uzyskałby za pomocą dotyku. 

Poczuj…

Elementy drewna, sosnowych gałęzi lub kwiaty dla naszego mózgu staną się wskazówką zapachową, a rozbryzgujące się fale przywołują wspomnienie delikatnej morskiej bryzy.

Posmakuj…

Błyszczące, dojrzałe owoce, ich części z kroplami soku czy piękne kompozycje na talerzach sprawiają, że nasze ślinianki zaczynają intensywniej pracować. 

A to tylko niektóre zabiegi dzięki, którym możemy przybliżyć to, co oferujemy naszym klientom.

Potrzebujesz profesjonalnych zdjęć? Wybierz Hi DESIGN!

agencja kreatywna Wrocław - reklama i marketing all in one
CONTENT MARKETING
STRONY INTERNETOWE
KONSULTACJE ONLINE

Doceniają nas między innymi:

Mieszko
Mieszko
18/04/2024
Polecam, pełen profesjonalizm i zaangażowanie na każdym etapie współpracy. Efekty szybko zauważalne. Ponadto wszystko się odbywa w miłej i przyjaznej atmosferze a przy okazji Sebastian zaraża optymizmem.
Agnieszka Babicka
Agnieszka Babicka
04/04/2024
Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Polecam szczególnie zapracowanym:)
Marta Mucha
Marta Mucha
25/03/2024
Serdecznie polecam! Niesamowicie zaskakujące rozwiązania!!!!
Monika Kapelewska
Monika Kapelewska
29/02/2024
Pełen profesjonalizm, pomoc, wsparcie, zrozumienie i genialne pomysły dla rozwoju biznesu- można chcieć czegoś więcej? Polecam!!
Elžbieta Palkevič
Elžbieta Palkevič
07/12/2023
My recommendations! Sebastian is not just a professional; he's an open-minded expert who excels at his job.
Patrycja Grochowska
Patrycja Grochowska
05/12/2023
Polecam z całego serca! Bardzo profesjonalne porady, miła atmosfera
A
A
29/11/2023
Miałem przyjemność współpracować z Hi DESIGN przy tworzeniu sklepu internetowego artemwatch.pl i muszę powiedzieć, że doświadczenie to przekroczyło wszelkie oczekiwania. Jako dumny właściciel ArtemWatch powierzyłem zadanie przekształcenia istoty naszej marki w cyfrowe arcydzieło firmie Hi DESIGN - i zrobili to doskonale. Od początkowej konsultacji do finalnej implementacji Hi DESIGN wykazało poziom profesjonalizmu i kreatywności, który rzeczywiście ich wyróżnia. Ich zespół nie tylko zrozumiał naszą wizję, ale ją podniósł, uchwycając ponadczasową elegancję i precyzję, które definiują ArtemWatch.
Katarzyna Kołbuś
Katarzyna Kołbuś
27/10/2023
Gorąco polecam. Mój projekt zrealizowany na tip-top, a nawet lepiej, niż założyłam. Zaangażowanie i profesjonalizm na najwyższym poziomie.
Роман Горайський
Роман Горайський
16/10/2023
Sebastian jest otwartą i przyjemną osobą do rozmowy. Więc nasza współpraca od razu układała się dobrze. Tylko najlepsze emocje. Z przyjemnością polecam HiDesign.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim: