PRO tip
najlepsze praktyki w e-biznesie

PRO TIP od HI DESIGN

Żeby czymś zarządzać – musisz to mierzyć.

I kropka! Posiadanie strony internetowej to podstawa prowadzenia biznesu – jednak sama obecność w sieci to stanowczo za mało. Należy zadbać o to, aby nasza witryna była widoczna, intuicyjna dla potencjalnych klientów oraz SKUTECZNA*. To po prostu MUST HAVE, prawda?

Dlatego nie zwlekaj i wykorzystaj już dziś najlepsze praktyki w e-biznesie:

Audyt SEO strony www wrocław
Pozycjonujesz stronę internetową?

Niezależnie od tego, czy płacisz za pozycjonowanie agencji, czy realizujesz te zadania samodzielnie – warto sprawdzić skuteczność tych wysiłków. W tym celu służy nasz audyt WEB TEST PRO, za pomocą którego uzyskasz twarde fakty oraz czytelne wskazówki do wdrożenia.

jak sprawdzic agencje seo agencja kreatywna Wrocław
zalety audytu SEO strony www
Prowadzisz lokalny biznes?

A jeśli jesteś przedsiębiorcą działającym lokalnie – skoncentruj się także na wypromowaniu swojej wizytówki firmowej Google. Po pierwsze jest to łatwiejsze od wypozycjonowania klasycznej strony strony internetowej, po drugie mamy na to sprytny trik. Sprawdź to koniecznie.

wizytówka na google jak?
Audyt SEO strony www wrocław
Reklamujesz się w internecie?

Natomiast, aby wycisnąć więcej z reklamy musisz wdrożyć Buyer Personę. Jak to zrobić skutecznie i efektywnie zarazem wyjaśniamy obszernie w naszym e-booku PRO “Buyer Persona – odkryj pragnienia swojego klienta”. Zdobądź tę wiedzę i przestań przepalać budżet reklamowy!

jak uzyskac wiecej z reklamy agencja kreatywna Wrocław
zalety audytu SEO strony www
Analizujesz ruch na swojej www?

Powinieneś wiedzieć, że nie jesteś skazany na Google Analitycs. Z doświadczenia wiemy, że GA nie jest narzędziem intuicyjnym, a same jego wdrożenie potrafi przysporzyć wiele problemów. Doskonałą alternatywą jest ANALYZATI, którego uruchomienie jest banalnie proste – a otrzymane dane są przejrzyste i łatwe do interpretacji.

wizytówka na google jak?
Audyt SEO strony www wrocław
Wykorzystujesz lejek marketingowy?

Kierujesz ruch na stronę – organiczny lub płatny, to nie ma znaczenia. Znaczenie ma natomiast to, co się dzieje z tym ruchem – to jest kluczowe. Chodzi o to, że spora część tego ruchu przepada bezpowrotnie – to jest jak nalewanie wody do durszlaka. Lekarstwem na to są lejki marketingowe! Ulga 🙂 Polecamy WP FUNNELS!

lejek marketingowy wordpress agencja kreatywna Wrocław
zalety audytu SEO strony www
Używasz narzędzi do automatyzacji mailingu?

Jeśli mailing kojarzy Ci się wyłącznie z newsletterem – to wiedz, że jest to jedynie wycinek możliwości. Z pomocą dobrego narzędzia do automatyzacji procesu mailingu możesz osiągać więcej. Znacznie więcej – sprawdź Mail Mint! Ratowanie koszyków? TAK! Kampanie dedykowane? TAK! Maile po spełnieniu określonych warunków? TAK!

wizytówka na google jak?
Audyt SEO strony www wrocław
Dbasz o widoczność w sieci?

Powinieneś… Są dwie drogi: reklama płatna oraz pozycjonowanie organiczne (tzw.: SEO). Płacisz za reklamę – jesteś widoczny natychmiast, przestajesz płacić – znikasz równie szybko. Dlatego warto zadbać o wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania organicznego, to w szerszej perspektywie czasu jest korzystne.

seo dla www agencja kreatywna Wrocław
zalety audytu SEO strony www
Stosujesz słowa kluczowe albo całe frazy?

Rank Math to najlepsza wtyczka SEO dla WordPress, która dostarczy Ci twardych wytycznych, a te pozwolą Ci analizować słowa kluczowe, dostosowywać treści, tworzyć unikalne meta tagi i optymalizować struktury URL. Wszystko, czego potrzebujesz, aby przyciągnąć wysokiej jakości ruch i dominować w wyszukiwarkach.

wizytówka na google jak?

*Skuteczna witryna to taka, która realizuje cel biznesowy. Czy Twoja www prowadzi do celu?

Doceniają nas m.in.:

Aneta Gałęska
Aneta Gałęska
08/09/2023
Indywidualne, profesjonalne podejście do klienta, ogromna wiedza, doświadczenie i kreatywność w temacie stron www, jak i tworzenia i prowadzenia sklepów internetowych. Godny zaufania, polecenia i oddania swoich spraw w Jego ręce.
Piotr Fudalej
Piotr Fudalej
31/07/2023
Bardzo polecam:) Potrzebowałem świeżego spojrzenia na element istotnego projektu. Pomyślałem, że niezależna konsultacja może być bardzo pomocna. Rezultat znacznie bardziej lepszy niż moje oczekiwania. Bardzo polecam. Sama rozmowa w luźnej konwencji, jednak bardzo zwarta merytorycznie. Wnikliwie i bardzo sensowne podejście.
Malwina Madejczyk
Malwina Madejczyk
26/05/2023
Zamówiłam stronę www u znajomego - miało być dobrze i tanio. Nie było…, jak się po czasie okazało - ani dobrze, ani tanio. Kolega bowiem się dopiero uczył i to moim kosztem - w rezultacie strona strasznie „muli”, a Google jej nie chce zobaczyć… Rozczarowanie. Skonsultowałam temat ze specjalistą hi design, który w trakcie tylko jednego spotkania zdiagnozował wszystkie bolączki mojej www. Mądry Polak po szkodzie. Modernizacja niestety nie wchodzi w grę - zmuszona jestem zacząć od nowa, samo życie. Poznałam współczesne możliwości oraz uzyskałam rekomendacje praktycznych rozwiązań, skorzystałam też z konfiguratora www i już zdecydowałam: NOWA STRONA INTERNETOWA powstanie w wakacje, a jej realizacją zajmie się osobiście Sebastian z Hi Design.
Damian Wilk
Damian Wilk
28/04/2023
Pełen profesjonalizm. Po skorzystaniu z audytu i konsultacji moja firma nabiera rozpędu. Polecam!!!
Ewelina Turska
Ewelina Turska
13/04/2023
Bardzo szybka i profesjonalna pomoc !! Jestem zadowolona z jakości obsługi klienta . Zostałam poinstruowana krok po kroku co zrobić w danej sytuacji . Wyrozumiałość i Wsparcie ! Dziękuję ! Polecam serdecznie !!
Jakub Jakubowski
Jakub Jakubowski
13/04/2023
Przeprowadzony audyt mojej zaniedbanej strony a następnie trafnie wprowadzone zmiany rozwiązały problem pozycjonowania, wizerunku oraz dotarcia do docelowej grupy odbiorców. Zdecydowanie jestem zadowolony z zamówionej usługi, śmiało polecam;)
Ewa Schneider
Ewa Schneider
07/04/2023
Zgłosiliśmy się do Hi-Design z trzema kiepskimi stronami www i jeszcze gorszym sklepem internetowym, zupełnie nie wiedząc co z tym dalej robić. Sebastian zrobił solidną ewaluację, postawił diagnozę i zabrał się do pracy. Świetny kontakt, nieocenione wsparcie i zero pytań bez odpowiedzi. Dziękujemy!
Ela Szymanek
Ela Szymanek
15/03/2023
Jako właścicielka e-commerce jestem fanką ich zafiksowania na punkcie optymalizacji i podniesienia konwersji! 😀 Dostałam wartościowe rady, polecam!
Paulina Dziąsko
Paulina Dziąsko
07/03/2023
Współpracowaliśmy przy okazji sesji wizerunkowej dla restauracji. Wszystko odbyło się profesjonalnie i wg planu, a na efekty nie trzeba było długo czekać. Na pewno będziemy kręcili kolejne filmiki wspólnie, dziękuję!
Justyna Nowak
Justyna Nowak
20/02/2023
Konsultacja otworzyła mi SZEROKO oczy. Warto było. Dzięki!

agencja kreatywna HI DESIGN

Skaluj biznes z nami!

CONTENT MARKETING
STRONY INTERNETOWE
KONSULTACJE ONLINE

2500+

projektów

BW WORKSHOP 1 agencja kreatywna Wrocław
Kraft DESIGN agencja kreatywna Wrocław
pja energia 1 agencja kreatywna Wrocław
NatiShine 1 agencja kreatywna Wrocław