Wspieramy przedsiębiorców

Marketing 360° – skaluj biznes z nami

Skuteczne rozwiązania dla firm.

Wykorzystaj nasze doświadczenie i podrasuj swój marketing. Oferujemy m.in skuteczne rozwiązania dla firm – od narzędzi webowych, po wsparcie merytoryczne, od sesji wizerunkowych po boostery sprzedaży.

Podsumowując: potrzebujesz strony internetowej, grafik, logo, treści (alias: contentu)? A może chcesz nakręcić materiał video lub zlecić prowadzenie fanpage’a. Albo poprawić SEO? Zgłoś się do nas – na pewno będziemy w stanie pomóc 🙂

strony internetowe wroclaw agencja kreatywna Wrocław
strony internetowe

Tworzymy responsywne – czyli sprawnie działające i czytelne na każdym urządzeniu, strony internetowe. Zapewniamy szybki hosting, certyfikat ssl oraz dostęp do profesjonalnych opcji PREMIUM na preferencyjnych warunkach.

materialy reklamowe wroclaw agencja kreatywna Wrocław
branding

Wizerunek to Twoja droga komunikacji ze światem. Dlatego ubierzemy Twój biznes w spójną i czytelną identyfikację, która zbuduje relacje oparte na zaufaniu do wartości marki oraz nadamy jej oryginalności, która wyróżni ją z tłumu.

agencja marketingowa wroclaw agencja kreatywna Wrocław
marketing 360°

Działamy wielopłaszczyznowo i wielowymiarowo – opracowujemy strategiczny plan oparty na spójnych działaniach direct marketingu, wykorzystaniu social mediów, narzędzi internetowych (SEM) oraz wszelkich kanałów promocji w sferze outdoorowej.

wsparcie przedsiebiorstw wroclaw agencja kreatywna Wrocław
konsultacje online

Nie bój się prosić o pomoc – skorzystaj z naszego wsparcia i skup się w pełni na swoich celach! Zarezerwuj spotkanie online twarzą w twarz z ekspertem – zyskasz indywidualne podejście oraz dedykowane dla Twojego biznesu, skuteczne rozwiązania.

skuteczne rozwiązania dla firm - czy warto zlecać zadania podwykonawcom

Outsorcing jest OK!

Marketing odrywa Cię od sedna?

Jeśli wydaje Ci się, że znasz się na wszystkim – zatem wszystko najlepiej jest zrobić samemu, to z pewnością masz rację: wydaje Ci się. To jest po prostu niemożliwe. Zapytasz: dlaczego? Odpowiedź jest banalnie prosta: ponieważ czas jest Twoją walutą. Stracisz znacznie więcej czasu na naukę nowych rzeczy i ich późniejsze wdrożenie, niż zaoszczędzisz PLN’ów. Serio – z nami możesz więcej, po prostu.

Usługi marketingowe należą do tego sektora biznesu, który z pewnością możesz oddać w nasze ręce. Zyskasz doskonałą i profesjonalną oprawę swojej marki. Zyskasz też bezcenną rzecz jaką jest czas, Twój czas. Więcej energii, mniej frustracji – a wszystko to dla lepszego życia oraz wzrostu Twojej firmy.

czas
+79%
efektywność
+88%
spokój
+97%
CONTENT MARKETING
STRONY INTERNETOWE
KONSULTACJE ONLINE

skaluj biznes z HI DESIGN

Wykorzystaj nasze doświadczenie!

Stawiając na Hi DESIGN zyskasz nietuzinkowe i skuteczne rozwiązania wizerunkowo-marketingowe, dzięki którym osiągniesz więcej. Po prostu.

Dzięki wykorzystywaniu nowoczesnych technik oraz szerokiej wiedzy i ogromnemu doświadczeniu zapewniamy pełny zakres usług, które pomogą Twojej firmie rozwijać się. Od narzędzi internetowych po boostery sprzedaży, od brandingu po sesje wizerunkowe, od copywritingu po wsparcie merytoryczne – mamy wszystko, czego potrzebujesz, aby Twój biznes wskoczył na wyższy poziom. Działamy?

Mierzysz się z jakimś problemem w swoim biznesie – umów się na konsultacje “Twarzą w twarz z ekspertem


Faq

Pytania & Odpowiedzi

Potrzebuję strony www, ale nie mam pomysłu na jej wygląd oraz fukcjonalność. Czy poznając moją branżę będziecie w stanie pomóc lub doradzić?

Zdecydowanie tak. Często się zdarza, że klient nie ma wykrystalizowanego pomysłu. Zdarza się również, że ma – owszem, ale kompletnie odklejony od profilu działalności. Pomagamy w takich przypadkach – mamy komptencje i doświadczenie, zrealizowaliśmy już całe mnóstwo projektów.

Czy w dobie social mediów potrzebuję strony internetowej?

Oczywiście! Brak strony www obniża zaufanie klientów do marki – to po pierwsze. Po drugie: posiadanie konta na Facebooku i jemu podobnych portalach nie daje nam tego komfortu i pewności co nasza www (często dochodzi do sytuacji, kiedy z różnych przyczyn firmy tracą bezpowrotnie swoje konta na tzw.: “społecznościówkach”).

new hd grafika 1 agencja kreatywna Wrocław

OFERTA

Narzędzia & rozwiązania dla biznesu

Wszystko jest sprzedażą i ma jej służyć. Od wizytówki i pieczątki po stronę internetową czy siedzibę firmy. Tak powinno być w biznesie. Z doświadczenia jednak wiemy, że bywa z tym różnie. Tworzymy konkretne rozwiązania, które pomogą także Tobie osiągnąć założone cele.

NARZĘDZIA WEBOWE
 • strony internetowe
 • strony lądowania (landing page)
 • e-commerce (sklepy www)
 • lejki marketingowe
 • audyty WEB TEST PRO
WIZERUNEK
 • branding
 • treści (content)
 • foto/video
 • projekty graficzne
 • materiały drukowane
WSPARCIE
 • hosting
 • doradztwo
 • automatyzacje
 • wdrożenia
 • PRO tipy

Doceniają nas m.in.:

A
A
29/11/2023
Miałem przyjemność współpracować z Hi DESIGN przy tworzeniu sklepu internetowego artemwatch.pl i muszę powiedzieć, że doświadczenie to przekroczyło wszelkie oczekiwania. Jako dumny właściciel ArtemWatch powierzyłem zadanie przekształcenia istoty naszej marki w cyfrowe arcydzieło firmie Hi DESIGN - i zrobili to doskonale. Od początkowej konsultacji do finalnej implementacji Hi DESIGN wykazało poziom profesjonalizmu i kreatywności, który rzeczywiście ich wyróżnia. Ich zespół nie tylko zrozumiał naszą wizję, ale ją podniósł, uchwycając ponadczasową elegancję i precyzję, które definiują ArtemWatch.
Anna Sobolak
Anna Sobolak
17/11/2023
Serdecznie polecam! Profesjonalne podejście, kreatywność i skuteczne strategie – to tylko kilka powodów, dla których warto powierzyć swoją markę ekspertom z HR Design
Katarzyna Kołbuś
Katarzyna Kołbuś
27/10/2023
Gorąco polecam. Mój projekt zrealizowany na tip-top, a nawet lepiej, niż założyłam. Zaangażowanie i profesjonalizm na najwyższym poziomie.
Роман Горайський
Роман Горайський
16/10/2023
Sebastian jest otwartą i przyjemną osobą do rozmowy. Więc nasza współpraca od razu układała się dobrze. Tylko najlepsze emocje. Z przyjemnością polecam HiDesign.
Aneta Gałęska
Aneta Gałęska
08/09/2023
Indywidualne, profesjonalne podejście do klienta, ogromna wiedza, doświadczenie i kreatywność w temacie stron www, jak i tworzenia i prowadzenia sklepów internetowych. Godny zaufania, polecenia i oddania swoich spraw w Jego ręce.
Piotr Fudalej
Piotr Fudalej
31/07/2023
Bardzo polecam:) Potrzebowałem świeżego spojrzenia na element istotnego projektu. Pomyślałem, że niezależna konsultacja może być bardzo pomocna. Rezultat znacznie bardziej lepszy niż moje oczekiwania. Bardzo polecam. Sama rozmowa w luźnej konwencji, jednak bardzo zwarta merytorycznie. Wnikliwie i bardzo sensowne podejście.
Malwina Madejczyk
Malwina Madejczyk
26/05/2023
Zamówiłam stronę www u znajomego - miało być dobrze i tanio. Nie było…, jak się po czasie okazało - ani dobrze, ani tanio. Kolega bowiem się dopiero uczył i to moim kosztem - w rezultacie strona strasznie „muli”, a Google jej nie chce zobaczyć… Rozczarowanie. Skonsultowałam temat ze specjalistą hi design, który w trakcie tylko jednego spotkania zdiagnozował wszystkie bolączki mojej www. Mądry Polak po szkodzie. Modernizacja niestety nie wchodzi w grę - zmuszona jestem zacząć od nowa, samo życie. Poznałam współczesne możliwości oraz uzyskałam rekomendacje praktycznych rozwiązań, skorzystałam też z konfiguratora www i już zdecydowałam: NOWA STRONA INTERNETOWA powstanie w wakacje, a jej realizacją zajmie się osobiście Sebastian z Hi Design.
Damian Wilk
Damian Wilk
28/04/2023
Pełen profesjonalizm. Po skorzystaniu z audytu i konsultacji moja firma nabiera rozpędu. Polecam!!!
Ewelina Turska
Ewelina Turska
13/04/2023
Bardzo szybka i profesjonalna pomoc !! Jestem zadowolona z jakości obsługi klienta . Zostałam poinstruowana krok po kroku co zrobić w danej sytuacji . Wyrozumiałość i Wsparcie ! Dziękuję ! Polecam serdecznie !!

Skuteczne rozwiązania dla firm dostępne 24h,

znajdziesz również w naszym esklepie online – sprawdź koniecznie!


2500+

projektów

BW WORKSHOP 1 agencja kreatywna Wrocław
Kraft DESIGN agencja kreatywna Wrocław
pja energia 1 agencja kreatywna Wrocław
NatiShine 1 agencja kreatywna Wrocław