“Marzenia zawsze zwyciężają rzeczywistość, gdy im na to pozwolić” Stanisław Lem

Dziś opuszczamy marketingowy świat i zabieramy Cię za kulisy Hi-Design. Tam, gdzie głośno biją nasze serca, gdzie nie monetyzujemy sukcesów, a emocje wyrzucają nas w kosmos. 

Dziś zapraszamy Cię na kort byś poczuł, jak ogromna miłość, hart ducha i niespotykana waleczność kreują przyszła mistrzynię w tenisie ziemnym.

Marvel i rakieta

Oliwia Kądzielska, to na pozór dziewczynka jakich wiele, zanurzona po uszy w fantastycznych uniwersach Baśnioboru, Hogwartu, czy Marvella, uwielbiająca planszówki i ruch.Jednak, gdy napotkasz spojrzenie jej jasnych oczu dostrzeżesz w nim ten sam wojowniczy błysk, który mają tak uwielbiani przez nią superbohaterowie.

Bo Oliwia jest superbohaterką.

Jej uniwersum, w którym toczy batalie jest pełne pomarańczowego pyłu, a od przeciwnika oddziela ją tylko niewysoka siatka. Uzbrojona w talent, hart ducha, odwagę i waleczność, z wysoko uniesioną głową sięga po kolejne trofea. 

agencja reklamowa, marketingowa, kreatywna wroclaw

Oczami widza

Towarzyszenie tak uzdolnionemu młodemu człowiekowi jest niezwykłym doświadczeniem. Obserwowanie, jak rozwija swój talent, jak rośnie w siłę, jak wręcz oddycha tenisem sprawia, że my, dorośli czasem z zawstydzenia własną małością odwracamy głowę.

Oliwia zaraża energią, obdziela wszystkich dookoła determinacją i a jej zapał wlewa się w nasze serca radosną rzeką. To ona nie pozwala nam wątpić, mieć słabszych dni i tracić cel z oczu. A przecież wiemy, że treningi w takim natężeniu to ogrom pracy i wyrzeczeń, zwłaszcza dla dziecka.

Dlatego wspieranie Oliwii, dopingowanie jej na drodze do sukcesu jest niejako naszą powinnością. Mamy obowiązek wobec młodszego pokolenia, by dołożyć wszelkich starań, aby wzrastało szczęśliwe i spełnione. 

Ale to też cudowna transakcja wiązana, bo…

dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił tego, czego się pragnie.

P.Colelho

wspieramy Oliwie Kadzielska agencja kreatywna Wrocław

Podwójne Mistrzostwo Polski kategorii U12 

Oliwia Kądzielska, zdobywając po raz kolejny najwyższe lokaty w swojej kategorii wiekowej pokazuje nam, jak wielkim jest sportowcem – jak bardzo utalentowanym i pełnym samozaparcia. Tak ustawione priorytety w tak młodym wieku? Chapeau bas!!!

Nie zapominamy jednak, że sukcesy Oliwii to praca zespołowa!

Gdyby nie zaangażowanie i miłość jej wspaniałych rodziców, którzy podążali za swoją córką od najmłodszych lat, Oliwia nie miałaby możliwości, by realizować marzenia.  Osiągać cele i zdobywać kolejne nagrody pomaga jej trenerka Agnieszka Babicka – kobieta o niezwykłym podejściu i ogromnym doświadczeniu (niegdyś pierwsza trener Huberta Hurkacza). 

Prawdziwa wojowniczka – mówi o Oliwii – nigdy się nie poddaje, walczy do końca, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Praca z Oliwką sprawia, że chce się być trenerem tenisa.


Szukasz wsparcia? Sprawdź to:


Wsparcie entuzjastów tego sportu jest jak turbo doładowanie w karierze sportowej Oliwii:

  • promotor Sebastian Siwy – nadał nowy kierunek rozwoju,
  • założyciele i członkowie Stowarzyszenia For Win dbają o tak ważne finanse – nie można przemilczeć tego, jak kosztowny jest to sport, gdy trenuje się go zawodowo
  • wspaniali faceci z kabaretu Paranienormalni – ich pomoc w promocji jest nieoceniona.

My dorośli mamy dar kreowania przyszłości młodszych pokoleń, to dar i ogromna odpowiedzialność – dlatego warto patrzeć dalej, widzieć więcej i działać z serca.

Dlatego dołącz do nas i wesprzyj Oliwkę na jej drodze do sukcesu!

agencja kreatywna Wrocław - reklama i marketing all in one
CONTENT MARKETING
STRONY INTERNETOWE
KONSULTACJE ONLINE

Doceniają nas między innymi:

Anna Sobolak
Anna Sobolak
20/06/2024
Serdecznie polecam! Profesjonalne podejście, kreatywność i skuteczne strategie – najlepsza firma z jaka pracowalam ❤️✌🏻
Mieszko
Mieszko
18/04/2024
Polecam, pełen profesjonalizm i zaangażowanie na każdym etapie współpracy. Efekty szybko zauważalne. Ponadto wszystko się odbywa w miłej i przyjaznej atmosferze a przy okazji Sebastian zaraża optymizmem.
Agnieszka Babicka
Agnieszka Babicka
04/04/2024
Szybko, sprawnie, profesjonalnie. Polecam szczególnie zapracowanym:)
Marta Mucha
Marta Mucha
25/03/2024
Serdecznie polecam! Niesamowicie zaskakujące rozwiązania!!!!
Monika Kapelewska
Monika Kapelewska
29/02/2024
Pełen profesjonalizm, pomoc, wsparcie, zrozumienie i genialne pomysły dla rozwoju biznesu- można chcieć czegoś więcej? Polecam!!
Patrycja Grochowska
Patrycja Grochowska
05/12/2023
Polecam z całego serca! Bardzo profesjonalne porady, miła atmosfera
A
A
29/11/2023
Miałem przyjemność współpracować z Hi DESIGN przy tworzeniu sklepu internetowego artemwatch.pl i muszę powiedzieć, że doświadczenie to przekroczyło wszelkie oczekiwania. Jako dumny właściciel ArtemWatch powierzyłem zadanie przekształcenia istoty naszej marki w cyfrowe arcydzieło firmie Hi DESIGN - i zrobili to doskonale. Od początkowej konsultacji do finalnej implementacji Hi DESIGN wykazało poziom profesjonalizmu i kreatywności, który rzeczywiście ich wyróżnia. Ich zespół nie tylko zrozumiał naszą wizję, ale ją podniósł, uchwycając ponadczasową elegancję i precyzję, które definiują ArtemWatch.
Katarzyna Kołbuś
Katarzyna Kołbuś
27/10/2023
Gorąco polecam. Mój projekt zrealizowany na tip-top, a nawet lepiej, niż założyłam. Zaangażowanie i profesjonalizm na najwyższym poziomie.
Роман Горайський
Роман Горайський
16/10/2023
Sebastian jest otwartą i przyjemną osobą do rozmowy. Więc nasza współpraca od razu układała się dobrze. Tylko najlepsze emocje. Z przyjemnością polecam HiDesign.

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim: