Sklep 0

“Marzenia zawsze zwyciężają rzeczywistość, gdy im na to pozwolić” Stanisław Lem

Dziś opuszczamy marketingowy świat i zabieramy Cię za kulisy Hi-Design. Tam, gdzie głośno biją nasze serca, gdzie nie monetyzujemy sukcesów, a emocje wyrzucają nas w kosmos. 

Dziś zapraszamy Cię na kort byś poczuł, jak ogromna miłość, hart ducha i niespotykana waleczność kreują przyszła mistrzynię w tenisie ziemnym.

Marvel i rakieta

Oliwia Kądzielska, to na pozór dziewczynka jakich wiele, zanurzona po uszy w fantastycznych uniwersach Baśnioboru, Hogwartu, czy Marvella, uwielbiająca planszówki i ruch.Jednak, gdy napotkasz spojrzenie jej jasnych oczu dostrzeżesz w nim ten sam wojowniczy błysk, który mają tak uwielbiani przez nią superbohaterowie.

Bo Oliwia jest superbohaterką.

Jej uniwersum, w którym toczy batalie jest pełne pomarańczowego pyłu, a od przeciwnika oddziela ją tylko niewysoka siatka. Uzbrojona w talent, hart ducha, odwagę i waleczność, z wysoko uniesioną głową sięga po kolejne trofea. 

agencja reklamowa wroclaw hi design agencja kreatywna Wrocław

Oczami widza

Towarzyszenie tak uzdolnionemu młodemu człowiekowi jest niezwykłym doświadczeniem. Obserwowanie, jak rozwija swój talent, jak rośnie w siłę, jak wręcz oddycha tenisem sprawia, że my, dorośli czasem z zawstydzenia własną małością odwracamy głowę.

Oliwia zaraża energią, obdziela wszystkich dookoła determinacją i a jej zapał wlewa się w nasze serca radosną rzeką. To ona nie pozwala nam wątpić, mieć słabszych dni i tracić cel z oczu. A przecież wiemy, że treningi w takim natężeniu to ogrom pracy i wyrzeczeń, zwłaszcza dla dziecka.

Dlatego wspieranie Oliwii, dopingowanie jej na drodze do sukcesu jest niejako naszą powinnością. Mamy obowiązek wobec młodszego pokolenia, by dołożyć wszelkich starań, aby wzrastało szczęśliwe i spełnione. 

Ale to też cudowna transakcja wiązana, bo…

dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił tego, czego się pragnie.

P.Colelho

wspieramy Oliwie Kadzielska agencja kreatywna Wrocław

Podwójne Mistrzostwo Polski kategorii U12 

Oliwia Kądzielska, zdobywając po raz kolejny najwyższe lokaty w swojej kategorii wiekowej pokazuje nam, jak wielkim jest sportowcem – jak bardzo utalentowanym i pełnym samozaparcia. Tak ustawione priorytety w tak młodym wieku? Chapeau bas!!!

Nie zapominamy jednak, że sukcesy Oliwii to praca zespołowa!

Gdyby nie zaangażowanie i miłość jej wspaniałych rodziców, którzy podążali za swoją córką od najmłodszych lat, Oliwia nie miałaby możliwości, by realizować marzenia.  Osiągać cele i zdobywać kolejne nagrody pomaga jej trenerka Agnieszka Babicka – kobieta o niezwykłym podejściu i ogromnym doświadczeniu (niegdyś pierwsza trener Huberta Hurkacza). 

Prawdziwa wojowniczka – mówi o Oliwii – nigdy się nie poddaje, walczy do końca, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Praca z Oliwką sprawia, że chce się być trenerem tenisa.


Szukasz wsparcia? Sprawdź to:


Wsparcie entuzjastów tego sportu jest jak turbo doładowanie w karierze sportowej Oliwii:

  • promotor Sebastian Siwy – nadał nowy kierunek rozwoju,
  • założyciele i członkowie Stowarzyszenia For Win dbają o tak ważne finanse – nie można przemilczeć tego, jak kosztowny jest to sport, gdy trenuje się go zawodowo
  • wspaniali faceci z kabaretu Paranienormalni – ich pomoc w promocji jest nieoceniona.

My dorośli mamy dar kreowania przyszłości młodszych pokoleń, to dar i ogromna odpowiedzialność – dlatego warto patrzeć dalej, widzieć więcej i działać z serca.

Dlatego dołącz do nas i wesprzyj Oliwkę na jej drodze do sukcesu!

strony internetowe wroclaw webmaster i agencja kreatywna agencja kreatywna Wrocław
CONTENT MARKETING
STRONY INTERNETOWE
KONSULTACJE ONLINE

Spodobał Ci się artykuł? Podziel się nim: